Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak Mümkün mü?

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak Mümkün mü?

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak Mümkün mü?
07 Mayıs 2019, Salı günü, saat 15:48 'de eklendi.

 

Büyük kentlerde yaşam sürmek ve zorunlu giderler dışında kendinize ya da ailenin sosyal kültürel giderlerine bütçe ayırmak epeyce zor. Çünkü, barıma ve ulaşım giderleri büyük şehirlerde yaşayanların, her ay önemli gider kalemlerinden birini oluşturuyor.

Bu nedenle gelir seviyesi ne olursa olsun insanlar son yıllarda; kira öder gibi ev sahibi olma, Taksitle Ev Almak   veya Sıfır Peşinatsız Ev almak için yoğun ilgi gösteriyor. Aslında bir yer de kiracı olan ve her ay küçümsenemeyecek oranlarda kira parası ödeyen herkes, bir gün ufak da olsa kendi evinin sahibi olmayı hayal eder. Ancak, kira öder gibi ev sahibi olmak 2019 ekonomik koşullarında pekte kolay değil. Özellikle, peşinata sayabileceğiniz belli bir birikiminiz yoksa, bankalardan ev kredisi çekmeniz veya ekonomik destek sağlayacak bir alternatif çözüm bulmanız gerekiyor.

Bu noktada hemen akıllara gelen önemli bir konu ise; Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak Mümkün mü? sorudur. Yanıtı oldukça kolay olan bu soruya; elbette, evet demek mümkün. Bankaların sağladığı ev kredisi konuda akla gelen ilk çözüm gibi görülmekle birlikte özellikle, banka kredilerine uygulanan faiz oranları, dosya masrafı ve sigorta ile ekspertiz ücretleri eklendiğinde oldukça yüksel parasal oralar ortaya çıkmaktadır.

Katılımevim, Hayalinizdeki Eve Kavuşturuyor!

Bu nedenle akla ilk gelen ev kredisi çözümü her ev sahibi olmak isteyenin, gelir durumuna ve ödeme kapasitesine uygun olmayabiliyor. Öte yandan, kişisel yaşam hassasiyetleri nedeniyle faize bulaşmak isteyen yatırımcılar da farklı ekonomik destek çözümleri konusunda arayışa giriyor.

Son yıllarda artan ve toplumun geniş kesimi tarafından ilgiyle karşılanan faizsiz ev ve araba edindirme firmaları, banka kredisi ve faiz konuları ile uğraşmak istemeyenlere farklı çözüm yolları sunmaktadır. Katılımcılarına faizsiz, taksitle, peşinatsız ev ve araba satılma fırsatı sunan Katılımevim, aynı zaman hiç bir şekilde kırtasiye veya dosya masrafı adı altında ek bir ücret almıyor. Kısacası, Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak Mümkün mü? sorusuna Katılımevim, sunduğu farklı  ve faizsiz ödeme modelleri ile kolaylıkla olanak sağlamaktadır.

 

Bu haber 2154 kez okundu.
Yorumlar
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ