Kurumsal Fotokopi Makinesi & Yazıcı Kiralama Çözümleri – Boğaziçi Fotokopi

Kurumsal Fotokopi Makinesi & Yazıcı Kiralama Çözümleri – Boğaziçi Fotokopi

Kurumsal Fotokopi Makinesi & Yazıcı Kiralama Çözümleri – Boğaziçi Fotokopi
12 Şubat 2019, Salı günü, saat 11:08 'de eklendi.

 

Her ölçekteki ofiste baskı işlemlerinin aksamadan yürütülmesi için faks, yazıcı, fotokopi makinesi, tarayıcı gibi ürünlerin bulunması gerekiyor. Ancak bu ürünlerin satış fiyatlarının oldukça yüksek olması ve sarf malzemesi ve yedek parça fiyatlarının da yüksek olması kurum ve işletmelerin baskı maliyetlerinin yükselmesine neden oluyor. İşletmeler baskı giderlerini düşürmek için çeşitli tedbirler almaya çalışıyor. Bu ihtiyaç fotokopi makinesi, yazıcı kiralama sisteminin gelişmesine yol açtı. Yeni teknolojilere yatırım yapmak yerine kiralama sistemiyle bu ürünlere sahip olmak çok daha avantajlı hale geldi. Firmamız dünyaca ünlü en kaliteli markaların yeni teknolojilerle üretilmiş, çok fonksiyonlu ürünlerle kurumsal fotokopi makinesi kiralama çözümleri sunarak bu alandaki ihtiyaçlara cevap veriyor.
 

Fotokopi makinesi kiralama sistemiyle en yeni teknolojileri sıfır yatırım bedeliyle kullanma imkânı buluyorsunuz. Dokümantasyon ihtiyaç analizini ücretsiz yaptırma imkânınız oluyor. Sarf malzemesi ve yedek parça ücretlerinden kurtuluyorsunuz. Sınırsız, ücretsiz teknik destek alıyorsunuz. Kiralama faturasını vergiden düşebiliyorsunuz. Bu avantajlardan faydalanmak ve ofisinizin ihtiyacı olan cihazı kiralamak için bizi aramanız yeterlidir. Kurumsal yazıcı kiralama ve fotokopi makinesi kiralama hizmetinde en geniş model seçenekleriyle işletmenizin ihtiyacını karşılıyoruz. Yapılan sözleşmede yer alan süre zarfında kiraladığınız cihazın toner, kartuş, drum gibi sarf malzemesi ve yedek parça ihtiyaçlarını ücretsiz olarak karşılıyoruz. Teknik destek ekibimiz kullanımda ortaya çıkacak her türlü sorunu kısa sürede ücretsiz çözer.
 

Kiralama sisteminde kiralama bedeli dışında sürpriz maliyetlerle karşılaşmıyorsunuz. Baskı giderleriniz % 30 - % 50 lere varan oranlarda azalıyor. Sistemle personel verimliliğinin artmasına da katkı sunuluyor. Boğaziçi Fotokopi kiralama kısa süreli veya uzun süreli cihaz ihtiyacınız en iyi çözümdür. Uzun süreli kiralamalarda daha avantajlı fiyatlar sunulabiliyor. Firmamızın sunduğu kopya başı kiralama sistemi özellikle birden fazla şubesi bulunan firmalara önemli oranda iş gücü tasarrufu ve maliyet tasarrufu sağlıyor. Kiralama sisteminde sabit fiyat uygulanmıyor. Kiralanan cihazın modeli, baskı adedi, kiralama süresi gibi verilere göre fiyatlar belirleniyor. Ofis malzemeleri kiralama sistemi giderek yaygınlaşıyor. Kiralama hizmeti alanında en güvenilen firmalardan biriyiz. Her türlü ihtiyacı karşılayacak geniş bir cihaz stoğumuz ve işinin uzmanı teknik ekibimizle ülkenin her yerine kiralama hizmeti veriyoruz.

Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ