Lazer Epilasyonla Kalıcı Etkiyi Görün

Lazer Epilasyonla Kalıcı Etkiyi Görün

Lazer Epilasyonla Kalıcı Etkiyi Görün
19 Ağustos 2021, Perşembe günü, saat 00:05 'de eklendi.

Kişide istenmeyen tüyler her zaman rahatsız edici oluyor. Özellikle kadınlar için sürekli olarak belirli bölgelerde tüy çıkması çok sıkıntılı bir durumdur ve kişiyi ciddi derecede rahatsız edebilir. Beşiktaş lazer epilasyon uygulamaları ile artık bu durumdan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Lazer epilasyon uygulamalarıyla istediğiniz bölgede yer alan istenmeyen tüylerden kolaylıkla kurtulabilirsiniz.
 

 Geçtiğimiz yıllara göre lazer epilasyon uygulamalarına olan yönelim çok daha fazla oluyor. Kişinin cilt tipine ve vücut yapısına uygun olarak seçilen lazer epilasyon cihazı ve yöntemi sayesinde istenmeyen tüylerden kolaylıkla kurtulabilirsiniz.  Sizler de vücudunuzda istenmeyen tüylerden kurtulmak istiyorsanız hemen uzman bir kişiyle görüşerek vücudunuzdaki istenmeyen kıl köklerinden kurtulabilirsiniz.
 

Lazer epilasyon uygulamalarında direkt olarak vücutta kıl köklerine yönelik uygulamalar yapılıyor. Bu sayede vücutta kıl kökleri tekrar uzamıyor. Böylece kalıcı olarak vücuttaki tüylerden kurtulmak mümkün oluyor. Uygulama başarısında kişinin ten renginden daha birçok unsur devreye giriyor. Deneyimli bir ekiple birlikte doğru cihazla ve yeterli seans sayısıyla istenmeyen tüylerden kurtulmak çok kolay oluyor.
 

Lazer Epilasyon Güvenilir Merkezlerde Yapılmalıdır
 

Ülkemizde lazer epilasyon uygulamalarını gerçekleştiren çok sayıda merkez bulunuyor. Nişantaşı lazer epilasyon uygulamalarını yapan çok sayıda farklı merkez bulunuyor. Öncelikle işlem yaptırırken uygulama yapılacak merkezin güvenilir olmasına dikkat edilmelidir. Merkez mutlaka sağlık kuruluşu olmalı ve Sağlık Bakanlığı onaylı olarak faaliyet göstermelidir. Aynı zamanda işlem yapılacak merkezde ten ve kıl tipine uygun cihazlar bulunmalıdır.
 

Lazer epilasyon merkezlerinde güveni sağlayan önemli unsur hijyendir. Hijyen kurallarına uymayan mekanlarda bazı yan etkiler ortaya çıkabilir ve istenmeyen olumsuz sonuçlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Lazer uzun yıllardır kullanılan bir epilasyon yöntemi olsa da başarılı sonuçlar için belirtilen noktalara mutlaka çok dikkat edilmesi gerekiyor.
 

Lazer uygulamalarında merkezin kalitesi kadar uzmanın kalitesi de önemlidir. Tüm şartlar olmasına karşın deneyimli bir ekiple çalışmıyorsanız istenen sonuçlar ortaya çıkmayabilir. Bu yüzden iyice araştırdıktan sonra lazer epilasyon uygulamalarınızı yaptıracağınız ortamı seçmelisiniz. Uygulama öncesi işlem yaptırmayı düşündüğünüz merkezi mutlaka görmenizde yarar olur. Böylece en başarılı işlem için destek alabilirsiniz.
 

Lazer Epilasyon Kişiye Özeldir
 

Her lazer epilasyon uygulaması kişiye özel olur. Kişinin kıl tipi, ten rengi gibi birçok unsur Şişli lazer epilasyon uygulamalarını etkiler. Durum böyle olunca da doğru yeri seçmek ve kişiye özel bir lazer epilasyon süreci planlamak gerekir. Seans sayısı ve ortaya çıkacak sonuç her hastada farklı şekilde görülür.
 

Ülkemizde kişiye özel lazer uygulamaları son yıllarda çok daha yaygın hale gelmeye başladı. Böylece kişi talepleri dinleniyor ve en doğru cihaz ile seans sayısı belirleniyor. Sonrasında müşteri memnuniyeti daha yüksek uygulamalar ortaya çıkıyor.  Lazer uygulamalarıyla vücudunuzun her bölgesinde yer alan istenmeyen tüylerden çok kısa bir süre içinde kurtulabilirsiniz.
 

Son Model Cihazlarla Lazer Epilasyon 30 Dakikaya Kadar İniyor
 

Lazer epilasyon uygulamalarında kişinin durumu ve talepleri süreyi etkiliyor. Seans sayısı her hastada farklı olduğu gibi seans süresi de değişiklik gösteriyor. Alanın genişliği ve bölgenin hassasiyetine göre süreler özel olarak belirleniyor. Daha önceki zamanlarda 1 saate kadar çıkan lazer epilasyon süreleri hastalar için zorlu olabiliyordu.
 

 Son model cihazlarla lazer epilasyon 30 dakikaya kadar iniyor. Üstelik uygulamadan sonra 2-3 gün gibi bir süre sonra tüyler kendi kendine dökülmeye başlıyor. Tüylerde yaşanan dökülme tamamlandığında bir daha aynı bölgede hiçbir sorun yaşanmıyor. Yani kişi istemediği tüylerden lazer epilasyon ile kalıcı olarak kurtulabiliyor.

 

 

Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ