Lohusa Çarşısı 3’lü Pijama Takımı

Lohusa Çarşısı 3'lü Pijama Takımı

Lohusa Çarşısı 3’lü Pijama Takımı
23 Şubat 2021, Salı günü, saat 16:45 'de eklendi.

 

3'lü lohusa pijama takımı lohusa dönemindeki anneler için özel olarak üretilmiş olan takımlardır. Doğum sonrası dönem tıpkı hamilelik dönemi gibi dikkatli olunması gereken bir dönemdir. Bu dönemdeki kıyafetler hem annenin hem de bebeğin sağlığı için hijyenik üretime uygun şekilde üretilmiş olmalıdır. Nefes alan kumaşlar ile bol kesimler, anneyi terletmeyecek özel kumaşlar ile üretilen bu takımlar anneye istediği konforu sağlarken sağlığını da korur.

Yumuşak kumaş dokusuyla uyurken rahat etmesini sağlar ve bebeği kucağındayken onun hassas cildine hiçbir zarar vermez. Bebeği ile ilgilenmek için bir dönem zamanının büyük bir kısmını evinde geçirecek olan anne için hem işlevli hem de rahat kıyafetler şarttır. 3'lü lohusa pijama takımı anneye tam da bu istediği rahatlığı verir. Takımların kumaş çeşitleri şunlardır:

  • Pamuklu kumaşlar
  • Penye kumaşlar
  • Saten kumaşlar,

İster spor ister modern tercihler ile her kadının zevkine hitap eden modellerin fiyatları da oldukça uygun.

Doğum yapmış bir kadın için kendini bakımlı ve güzel hissetmek morali açısından da önemlidir. Zorlu ve stresli bir döneme geçiş yapan kadın için aynaya baktığında yorgun ve bakımsız bir kadın görmek üzücü olacaktır.

Birbirinden güzel setler ile anne hem kendine olan güvenini kazanacak hem de bakımından ödün vermeyecektir. Misafirlerinizi de rahatlıkla karşılayabileceğiniz bu özel setler için hemen şimdi kolayca sipariş verebilirsiniz.

3'lü Lohusa Pijama Modelleri

Alt kısım ve üst kısım artı sabahlık olarak hazırlanan 3'lü lohusa pijama takımı her annenin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. İster sabahlık isterseniz de gecelikli modelleri tercih edebilirsiniz. Takım olması sebebiyle tek fiyata ihtiyacınız olan kıyafetleri tamamlamış olursunuz.

Gece vakti uyurken pijama takımlarıyla hiç olmadığınız kadar rahat hissedecek, sabah kalktığınızda ve gün boyu giyebileceğiniz sabahlıkla konforunuzu devam ettireceksiniz. Pamuklu kumaşıyla özel üretilen bu takımlar vücut ısınızı dengeleyerek üşütmenize de engel olurlar ve hem sizin hem bebeğinizin sağlığını korurlar. Kış ayları için üşütmeyen pamuklu kumaşlar, yaz ayları için terletmeyen penye kumaşlar ile ihtiyacınız olan rahatlık sizinle.

3'lü Lohusa Pijama Takımı Fiyatları

Yeni anne olmuş kadınlar için ilk birkaç ay son derece mühim olan zamanlardır. Annelerin hem rahat hem de sağlığını koruyucu kıyafetler giymesi gerekir. 3'lü lohusa pijama takımı modelleri de tüm bunlar gözetilerek üretilmiştir.

Renk renk takımlar ve çeşitli kumaşlar ile pijama takımlarının fiyatı 190 TL'den başlar. İlk kez sipariş verdiğinizde özel indirimler sizi bekler ve yıl içinde çokça indirim ve kampanyalar yapılır. Her bütçeye uygun şekilde üretilen kaliteli kumaşlar ile hem bebeğinizin hem de sizin sağlığınız korunur. Misafirlerinizi de rahatlıkla karşılayabileceğiniz bu özel setler için siteye girerek sipariş vermeniz yeterli olacaktır.

Lohusa Çarşısı Kalitenin Adresi

3'lü lohusa pijama takımı ve daha birçok farklı setleriyle Lohusa Çarşısı annelerin yanındadır. Zorlu ve stresli bir dönemi en rahat şekilde geçirmeleri için üretilmiş olan setler ister düz klasik modelleri ile isterseniz dantelli ve desenle özel tasarımlar ile istediğiniz an kapınıza kadar sorunsuzca gelir.

Doğum öncesi hazırlık çantanızın vazgeçilmez parçalarından biri olan bu setler hijyenik kurallara uygun üretilmiştir. Bebeğinizi rahat emzirebilmeniz için açılır kapanır özel yakalıklara sahip modeller ile konforun keyfini rahatça çıkarabilirsiniz. Kendi   bakımınızdan ödün vermeden kendinizi güzel hissederek bebeğinizle ilgilenebilir ve bu güzel dönemi rahat bir şekilde atlatabilirsiniz. Her model aynı kaliteyle üretilmiştir ve annelerin rahatlığı için tasarlanmıştır.

https://www.lohusacarsisi.com <--- hakkında bilgi için hemen sitemizi ziyaret edin.

Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ