Manuel Hasta Yatağı ve Hasta Karyolası

Manuel Hasta Yatağı ve Hasta Karyolası

Manuel Hasta Yatağı ve Hasta Karyolası
30 Temmuz 2021, Cuma günü, saat 15:20 'de eklendi.

 

Ergonomik, kolay kullanım imkanı sunan kaliteli manuel hasta yatağı ve karyolası mı arıyorsunuz? Meissa ile ihtiyacınız olan hasta yatak ve karyola modellerine ekonomik fiyatlarla ulaşabilirsiniz!

Meissa Manuel Hasta Karyola Modelleri

Meissa manuel bir biçimde kullanabileceğiniz yatak ve karyola modellerini iki ayarlı ve üç ayarlı olacak şekilde sizlere sunmaktadır. Son derecede sağlam ve ergonomik olan hasta yatak ve karyola modellerinin özellikleri ise şu şekildedir:

  • Gizlenebilen kol ayarlarına sahip modellerdir. Böylelikle kullanım dışında karyolanın yanına gizlenerek sade bir görünüm sağlar.
  • Ayakucu ve başucu köşelerinde yer alan aksesuar yuvası ile aksesuarların toplu ve pratik olmasına yardımcı olur.
  • Diz hareketlerini kolayca ayarlayabilme özelliği ile hastanın rahat etmesini sağlar. Hem ortopedi hem de fizik tedavi gibi pek çok farklı bölümü ziyaret eden hastaların rahat etmesine yardımcı olur.
  • Çapraz ve kilitlenebilir tekerler hastanın sabitlenmesini ve hareket ettirilmesine yardımcı olur.
  • Tel muhafazalı profil şasesi ile manuel hasta karyolası hastanın konforlu bir şekilde taşınmasını sağlar.
  • Metal gerektiğinde gizlenebilen ve kilitlenebilen yan korkuluklar hastanın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar. Korkuluklar hasta yataktan kaldırılacağında gizlenerek hastanın her an rahat etmesine yardımcı olur.
  • Mekanizmaları son derecede sağlam olduğundan uzun ömürlü kullanım imkanı sunar.
  • Ergonomik yapısı ile iyileşme ve bakım sürecinde hastanın konforunun maksimum seviyede olmasını sağlar.

Son Teknoloji Ürünü Hasta Yatağı İmalatı

Meissa sizlere tıptaki son gelişmeleri takip ederek birbirinden pratik ve teknolojik hasta yatakları sunmaktadır. Hastaların kolayca istirahat etmesini ve taşınmasını sağlayan hasta yatakları hastaların iyileşme sürecine destek olmaktadır. Pratik ve ergonomik, uzun ömürlü ve 1. kalite ürünler arıyorsanız hemen Meissa'yı ziyaret edebilirsiniz!

Manuel Hasta Yataklarının Fiyatları

Meissa sunduğu manuel hasta karyolası fiyatları ile ihtiyacınız olan modellere ekonomik fiyatlarla ulaşmanızı sağlar. Hemen Meissa'yı ziyaret ederek modeller arasından ihtiyacınıza göre kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. Seçiminizin ardından iletişim bilgilerinizi bırakarak istediğiniz modelin için fiyat teklifi alabilirsiniz. Hızlı ve güvenilir alışveriş imkanları ile ihtiyacınız olan modellere en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ