Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

Nice Türkiye Otomatik Kapı Motorları

Nice Türkiye Otomatik Kapı Motorları

Nice Türkiye Otomatik Kapı Motorları
13 Mayıs 2019, Pazertesi günü, saat 16:20 'de eklendi.

 

Otomatik kapı dünyasının kaliteli ürünlerini bir araya getiren Nice Türkiye, hayatınızı kolaylaştırıyor. Garaj kapısı, fabrika kapısı, kollu bariyer, dairesel kapı, zincirli garaj kapısı, merkezi santral, seksiyonel kapı, kanatlı kapı ve yana kayar kapı motor tasarımlarını sizler için üretmeye devam ediyor. Fotoselli kalpı ve otomatik bariyer sistemlerini adresinize taşıyan firma, sektöründe profesyonel çözüm seçenekleri üretiyor.

Satış, Montaj ve Servis Hizmeti Bir Arada

Özel üretim motor tasarımlarını kapı tasarımlarında uygulayan firma, satış, montaj ve servis işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor. Servis işlemlerinde parça temin edilmektedir. Arıza durumunda firmanın müşteri hizmetlerini aramanız yeterlidir. En kısa sürede servis elemanları adresinize ulaşacaktır.

Montaj İşleminden Yeni Nesil Çözüm

Profesyonel eleman kadrosu ile çözüm üretmeye devam eden Nice, işe ekspertiz hizmeti ile başlıyor. Kapı uygulamasının yapılacağı yerde gerekli incelemeleri yapan ekspertiz ekibi, uygulanacak kapı konusunda size bilgi veriyor. Hangi kapının uygun olacağı konusunda karar verdikten sonra montaj işlemine geçiliyor. Alınan ölçülere göre tasarlanan kapı ve motor sistemi, kısa sürede montajlanıyor. Kapını uygulanacağı yerin trafiğine göre en uygun kapı modeli tasarlanmaktadır. Geçiş fazlaysa, hızlı açılan ve kapanan kapı modelleri tercih edilmektedir.

Her Tasarım Farklı Yerde Kullanılıyor

Garaj kapısı için özel kapı ve motor tasarımları, garajın kullanım kalitesini üst seviyeye çıkarıyor. Araçtan çıkmadan kumanda ile garaj kapısını kolaylıkla açabilirsiniz. Garaj kapısı motoru, garaj kapısının ağırlığına göre tasarlanıyor. Fabrikalara özel kapılar genellikle uçan veya kayan kapı tarzı tasarımlardır. Yük kamyonlarının geçişini rahatlatmak için özel tasarlanan fabrika kapı motorları, Nice tarafından özel üretiliyor.

Otopark ve sitelerde kollu bariyerler, geçiş kontrolünü maksimum güvenli hale getiriyor. Seksiyonel kapılar, üste doğru kayan ve özel Nice motoru sayesinde kolaylık sağlayan tasarımlardır. Kanatlı ve yana kayar kapı tasarımları yine Nice motor farkı ile tasarlanıyor. Bahçe giriş ve çıkışının kontrol edilmesi için özel tasarlanan kanatlı kapılar, bahçe kapısı motoru ile kontrol ediliyor. Her mekan için özel otomatik kapı tasarım seçeneklerini tasarlayan firma, kısa zamanda montaj işlemini gerçekleştiriyor.

Bu haber 1806 kez okundu.
Yorumlar
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ