PIRLANTA YÜZÜK VE ALTIN KOLYE

PIRLANTA YÜZÜK VE ALTIN KOLYE

PIRLANTA YÜZÜK VE ALTIN KOLYE
11 Şubat 2019, Pazertesi günü, saat 14:21 'de eklendi.

 

Tarih öncesi çağlardan beri insanlar güzellik algısı yakalamak için kolye gibi takılar kullanmışlardır. Tarih öncesi insanlar genellikle tüyler, kemik, kabuklar ve bitki materyalleri gibi doğal malzemeler kullanarak kolyeler oluşturmuşlardır. Ancak Tunç Çağı metalik takıları metalik süslemelerin yerini almıştır. Kolyeler ilk olarak Antik Yakın Doğu'nun heykel ve sanatında tasvir edilmiş ve Avrupa'da değerli metallerden yapılmış erken kolyeler yaratılmıştır.

Günümüzde de kolyeler, güzel bir aksesuar olmasının yanında çok güzel bir hediye fikridir aynı zamanda. Eşinize, sevgilinize, arkadaşınıza, annenize, kızınıza özel günlerde armağan edebileceğiniz bir altın kolye sevdiklerinizin yüzünü güldürüp mutluluklarını katlamayı sağlayabilir. Pırlanta merkezi sevdiklerinizin zevkine uygun kolyeyi bulabilmeniz için yüzlerce modeli size sunuyor.

Öncelikle hediyeyi kimin için alacağınız çok önemli. Üstünde isim yada harf olan kolyelerde alternatif hediye seçenekleri arasında bulunuyor. Bu yüzden neyi istediğiniz önemli. Öncelikle nasıl bir altın kolye aradığınızı düşünün ondan sonra karar verin. Çeşitli şekilleri bulunduran pırlanta kolyelerde özellikle kalp, kelebek, dört yapraklı yonca, nazar boncuklu, çeşitli dairesel şekiller karşımıza çıkıyor. Her sene modaya uygun olarak ve hızla değişen ve gelişen bir dönemde olduğumuzdan her şekilde yeni bir model ve yeni bir şekil daha moda adı altında karşımıza çıkabiliyor. Hediye edeceğiniz kişinin sevdiği objelere, mesleğine göre de karar verebilirsiniz. Tek Taşlı kolyeler de tercihleriniz arasında bulunabilir. Hediye edeceğiniz kişinin tarzına uygun taşları, uygun kesimlerde kullanarak altın bir zincirle tamamlayabilirsiniz.

Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ