Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

Prefabrik Mobo & Metropol Kabin – Vera Prefabrik

Prefabrik Mobo & Metropol Kabin – Vera Prefabrik

Prefabrik Mobo & Metropol Kabin – Vera Prefabrik
24 Eylül 2018, Pazertesi günü, saat 14:38 'de eklendi.

 

Günlük yaşamda sıkça karşımıza çıkan ekmek, gazete ve benzeri ürünlerin satıldığı büfeler, apartman ve site bahçelerindeki bekçi kulübeleri, özel ve kamu kurumlarının girişlerindeki güvenlik kabinleri prefabrik yapılardır. Temiz, şık ve modern görünümleriyle prefabrik kabinler şehrin yeni yapı ürünleri olarak her yerde kullanılmaya başladı. Prefabrik kabin küçük alanlarda çok fonksiyonlu kullanım imkânı sağlıyor. Isı ve ses yalıtımlı bu kabinlerde yaz kış her mevsimde rahat ve konforlu bir şekilde barınma imkânı oluyor. Prefabrik kabinlerin en önemli özelliği fabrikalarda kullanıma hazır halde üretilmesidir. Tavan ve duvar panelleri, döşemesi, elektrik ve su tesisatları, kapı ve pencereleri her şeyi hazır olarak fabrikalarda üretilir ve parçalar kullanılacağı alanda birleştirilerek montajı kısa sürede tamamlanır.

Kullanım alanlarına göre mobo kabin,  sandviç kabin, bekçi kulübesi, güvenlik kabini, satış büfesi, wc kabini gibi isimlerle anılan prefabrik kabinlerin yapımında çelik konstrüksiyonlu profiller, metal takviyeli polyester kalıplar, betopan gibi malzemeler kullanılmaktadır. Kabinler güneş ışınlarına ve yağmur, kar, soğuk gibi hava şartlarına son derece dayanıklıdır. Yıkanabilir özelliğiyle kolayca temizlenir, paslanmaz ve çürümez özelliktedir. İhtiyaca ve isteğe göre farklı ebatlarda üretilebilen mobo kabinler çevreyle uyumlu estetik tasarımlara sahiptir. Üretim ve kullanım aşamalarında çevre kirliliğine neden olmadığı için çevre dostu ürünlerdir. Taşınabilir özelliğiyle gerektiğinde kolayca yer değişikliği yapılabilir. Tüm özellikleri yanında mobo kabinler betonarme yapılara göre çok daha ekonomiktir.

Metropol kaplamalı ve her amaca uygun, büfe, güvenlik kabini, bekçi kulübesi, wc duş kabini gibi amaçlarla kullanılan kabinlere de metropol kabin denmektedir. Kullanım amacına göre farklı ebat ve farklı dış yüzey kaplamalarıyla üretilen metropol kabinler şehrin yapı dokusuyla tam bir uyum sağlar. Tek kişilik kullanımlarda 150x150 – 200x200 ebatlı olan kabinler istenildiğinde 200x300- 300x300, 300x500, 300x600, 300x700 gibi ebatlarla da üretilmektedir. Vera prefabrik firmamızın ürettiği yüksek yalıtımlı, kaliteli, uzun ömürlü ve estetik metropol kabinler yurdun her yerinden büyük talep görmektedir. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle üretim yapan ve hizmet veren firmamız talep edilen ürünleri tam zamanında hazırlayarak müşteriye teslim eder. Kataloglarımızdan ürün çeşitlerimizi inceleyip hemen sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve sipariş için : www.veraprefabrik.com - 0216 473 97 62

 

Bu haber 5074 kez okundu.
Yorumlar
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ