Renkli Bağlayıcılar (Binder) – Poliüretan ve Halı Saha Yapıştırıcıları – Polin Kimya

Renkli Bağlayıcılar (Binder) – Poliüretan ve Halı Saha Yapıştırıcıları – Polin Kimya

Renkli Bağlayıcılar (Binder) – Poliüretan ve Halı Saha Yapıştırıcıları – Polin Kimya
03 Haziran 2019, Pazertesi günü, saat 13:43 'de eklendi.

 

Bağlayıcılar kauçuk granülleri, RIM poliüretan parçaları, sünger kırpıkları ve benzerlerini birleştirip bağlayan yapıştırıcılardır. Açık kapalı voleybol, hentbol, basketbol gibi spor sahalarının, çocuk oyun parklarının, yürüyüş ve bisiklet yollarının kaplamalarında kullanılmalarıyla en yüksek verim elde edilir. Dökme bağlayıcı, press bağlayıcı ve renkli bağlayıcı gibi çeşitleri bulunuyor. Polin Kimya olarak uzun arge çalışmalarıyla güçlü ve kaliteli bağlayıcı ürünlerini geliştirdik ve detaylı testlerden sonra satışa sunduk. Ürettiğimiz bağlayıcıların suya ve kimyasallara karşı dayanımı çok güçlüdür. Aşınmaya, suya, rutubete, deniz suyuna ve birçok kimyasal maddeye son derece dayanıklıdır. Sertleşme sonunda sağlam bir tabaka oluşturur. Esnek yapısı ve dayanıklılığı nedeniyle dış mekân uygulamalarında mükemmel sonuç elde edilir.

Polin Kimya bağlayıcıları her tür kauçuk ve parkenin yapıştırılmasında güvenle kullanılabilir. Güneş, su gibi dış etkenlerden etkilenmediği için yapıştırma özelliği çok uzun yıllar sürer. Kimyasallara ve darbelere karşı dayanıklı olması nedeniyle uygulandığı alanda yıllarca zeminin düzgün kalmasını sağlar. Renkli bağlayıcı çeşitlerimiz tek kompenentli, solventsiz, aromatik, renkli, yüksek esnekliğe sahip ürünlerdir. Oda sıcaklığında 9 ay raf ömürleri vardır. 220 kg varil şeklinde satışa sunulmaktadır. Kauçuk zemin dökme sistemlerinde, ahşap malzemelerin betona yapıştırılmasında, metal ve pvc yapıştırılmasında güvenle kullanılabilir. Uygulama işleminde yüksek verim almak için granüllerin toz, kir ve yağlardan temizlenmesi gerekir. Uygulanacak zeminin de toz ve kirlerden arındırılması, çapakların temizlenmesi gerekir.

Renkli bağlayıcılar uygulanırken ortam ve zemin ısısı -10C ve +30 C aralığında olmalıdır. Bu arada bağlayıcının tenle teması olmamalıdır. Tenle temasın olması halinde de bol suyla yıkanmalıdır. En doğrusu uygulama sırasında koruyucu eldiven ve gözlük takılmasıdır. Bağlayıcı ihtiyacınız olduğunda, doğru ürün seçimi konusunda firma yetkililerimiz size yardımcı olmaktadır. Bağlayıcılarda olduğu gibi diğer tüm ürünlerimizin üretimini de kalite standartlarına uygun olarak yapıyoruz. Poliüretan yapıştırıcılar, halı saha yapıştırıcıları gibi Yapıştırıcı ürünlerimizin kaliteli ve güçlü özelliklere sahip olması yurt içi ve yurtdışı pazarımızın sürekli gelişmesini sağlıyor. Yurdun her yerinden ihtiyacınız olan ürün siparişini verebilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında, uygulama ve satışlarımız hakkında detaylı bilgileri firmamızdan ya da web sitemizden öğrenebilirsiniz.

Detaylı bilgi için web sitemizi www.polinkimya.com ziyaret ediniz.

 

 

Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ