Sanal Ofis Cevaplama Ve Faks

Sanal Ofis Cevaplama Ve Faks

Sanal Ofis Cevaplama Ve Faks
03 Temmuz 2019, Çarşamba günü, saat 10:00 'de eklendi.

 

Şirketinizi büyütmek ve bunu çok daha uygun maliyetlerle gerçekleştirmek istiyorsanız, sanal ofis günümüzde en doğru seçeneklerin başında geliyor. Özellikle orijinal fikri olan ve şirket kurmak isteyenlere yegane tercihleri arasında bulunmaktadır. Zira bu konuda herhangi bir geleneksel ofis açmaya gerek olmadan, sanal sistem üzerinden her yerden yönetim imkanı verilmektedir.

 

 Vergi levhasında yer alacak yasal isim üzerinden verilen hizmet, şirketin tamamen itibarlı ve saygın şekilde çalışmasına olanak vermektedir. Ayrıca iletişim seçenekleri ve daha birçok farklı avantaj üzerinden profesyonel destek sağlanmaktadır.

 

 Özel Telefon ve Faks

 

 Profesyonel bir anlayışla sunulan sanal ofis desteği sayesinde, şirket adına özel telefon numarası atanır. Böylece gelen aramalar doğrudan şirket ismi üzerinden karşılanır. Bu da hem müşteri hem de iş ortakları açısından çok daha güvenilir bir ortam yaratılması fırsat vermektedir. Bu gibi daha birçok değişik avantaj telefon cevaplama ve faks üzerinden sunulmaktadır.

 - Firmaya özel karşılama anonsu

 - Mesai saatleri dışında firmaya özel sesli mesaj kutusu

 - Paylaşımlı fark numarası tahsisi

 - Gelen faksların eş zamanlı şekilde hemen e-posta üzerinden iletimi

 Bütün bu özellikler sayesinde gelen aramaları karşılayabilir ya da profesyonel şekilde arama gerçekleştirebilirsiniz.

 

 Kurumsal Bir Yapı

 

 Gerçeğe dönüştürmek istediğiniz bir projeniz varsa sanal ofis sistemi sizler için en uygun seçenektir. Bunun temel nedeni çok daha uygun fiyatlar üzerinden en hızlı şekilde şirketi kurma imkanı vermesidir. Özellikle evden ya da seyahat gerçekleştirirken her noktadan şirketinizi kontrol etme olanağı tanıyor. E-posta ve kargoları karşılama sistemi, özel toplantı odası hizmetleri ve daha birçok avantaj üzeri profesyonel destek sunulmaktadır.

 

 Hayalinizdeki Projeleri Gerçeğe Dönüştürün

 

 Bir şirket kurmak istediğinizde geleneksel bir ofis açmak oldukça yüksek maliyetlere sebep olabilmektedir. Hiçbir maliyetle ve gerçek bir ofisle uğraşmaya gerek olmadan vergi levhanızda görebileceğiniz yasal isim üzerinden şirketinize yönetebilirsiniz. Office İstanbul bu konuda profesyonel destek sağlayarak, sadece işinize odaklanmanız için en iyi desteği sunmaktadır. Bunu çok uygun fiyatlar bünyesinde gerçekleştirebilir; şirketinizle ilgili bütün işleri Office İstanbul'a bırakabilirsiniz. Evden ya da seyahat ederken yalnızca projelerinize odaklanarak şirketinizi büyütmek için çalışmaları gerçekleştirmeniz oldukça kolay.

Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ