Sevdiklerinize Özür Hediyeleri

Sevdiklerinize Özür Hediyeleri

Sevdiklerinize Özür Hediyeleri
06 Aralık 2020, Pazar günü, saat 12:00 'de eklendi.

 

İnsan, sevdiği insana yüklenir ve kırarmış derler. Sizde sevdiğiniz insanı kırmış veya üzmüş olabilirsiniz. Sevdiğiniz insanların gönüllerini alabilmek, onlardan özür dilemek için birbirinden farklı hediyeler alabilirsiniz. Aldığınız hediye sayesinde sizlerden gelen hediyelere hayır diyemeyecek ve sevdikleriniz sizinle barışmadan duramayacaktır. Bu nedenle kendinizi affettirmek için sevdiklerinize özür hediyesi arıyorsanız, Endorfia mağazalarını ziyaret etmeli ve sevdikleriniz için doğru hediyelerin seçimini yapmalısınız. Ayrıca Endorfia'nın Özür Hediyesi kategorisinde, kendinizi sevdiklerinize affettirebileceğiniz birbirinden özel hediyelerde sizler için hazırlanmış.

Özür Hediyesi, birini kırdığınızda veya üzdüğünüzde, bunu nasıl gidereceğinizi bilmediğiniz anlarda kurtarıcınız olabilir. Bunun gibi zamanlarda sevdiklerinizin kırgınlıklarının geçmesi açısından onlara hoş birer özür hediyesi alabilirsiniz. Özür hediyesinin her türlüsü özel ve değerlidir. Eğer sevdiklerinizi şaşırtarak onların gönüllerini almak isterseniz, özür hediyesi olarak sizlere Endorfia mağazalarından bir ürünü sizlere öneriyoruz. Bu ürün hem sevdiklerinizi şaşırtacak hem de sizleri kolayca affetmesine olanak sağlayacaktır. Sevdiklerinizin sağlığını düşündüğünüzü gösterecek kişiye özel mataralar alabilir, onlara farklı birer özür hediyesi sunmuş olabilirsiniz.

Kendinizi Affettirmek Endorfia İle Çok Kolay...

Sevdiğimiz insanların bize kıyamayacaklarını düşünerek, onlara sadece "özür dilerim” diyebiliriz. Fakat sevdiklerimizi kırdığımızda bir süre sonra bu söz anlamsızlaşacaktır. Sevdiklerinize gerçekten üzgün olduğunuzu anlatmak için onlara mutlaka özür hediyesi almalısınız. Alacağınız özür hediyesi ona kendisini özel ve değerli hissettirmesinin yanında, mutlaka onu anladığınızı gösterecek bir hediye tercih etmelisiniz. Sizlerin özür hediyesi seçimlerinizi kolaylaştırmak için Endorfia harika bir kategoriyi sizlerin beğenisine sunmuş görünüyor. Endorfia'nın Özür Hediyesi kategorisinde sevdiklerinizin gönlünü kazanmak için alabileceğiniz birçok hediye seçeneğine ulaşabilirsiniz. Peki, bu kategori de hangi ürünler var? 

Endorfia'dan Özür Hediyeleri...

Az öncede bahsettiğimiz gibi Endorfia'nın Özür Hediyesi kategorisinden birçok seçeneğe ulaşabilirsiniz. Bu hediyeler genellikle sevdiklerinizin günlük yaşamda kullanabileceği hediyelerdir. Bu kategori içinde kişiye özel hediyeler de sizlerin kendinizi affettirmesi için her bütçeye uygun bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Kişiye özel termoslardan kişiye özel mataralara, farklı kahve setlerinden defter setlerine kadar birçok ürünü bir arada bulundurmaktadır. Bu koşullarda sizler sevdiklerinizin gönüllerini almak için hangi hediye önerilerinin daha anlamlı olacağını rahatlıkla seçebileceksiniz. Bahsettiğimiz bu hediye önerilerini gelin birlikte inceleyelim.

  • Kişiye Özel Çelik Matara: Sevdiklerinizin sağlığını düşündüğünüzü göstereceğiniz ve onların yanlarından ayıramayacağı birer hediye vermek istiyorsanız, bu set tamda size göre hazırlanmış demektir. Kişiye özel mataralar ile sevdiklerinize hem klasik bir hediye dışında farklı bir hediye vermiş olacak hem de onlara sağlıklarını da düşündüğünüzü göstereceksiniz. Kişiye özel matara hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırarak, sevdiklerinizin gün boyu kullanacağı ve onlara yanından ayıramayacağı bir hediyeyi armağan etmiş olacaksınız.
  • Kişiye Özel Defter: Farklı bir özür hediyesi olacağını düşündüğümüz bu defter ile duygularınızı deftere dökebilir ve sevdiklerinize ne kadar pişman olduğunuzu gösterdiğiniz bir hediyeyi armağan edebilirsiniz. Kendi duygularınızı döktüğünüz deftere, sipariş oluşturmadan hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabilir ve kişiye özel defterin tamamen kendilerine ait olmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle sevdikleriniz sizin ona ne kadar değer verdiğinizi anlayarak, sizleri kolayca affedebileceklerdir. Sevdiklerinize bundan daha güzel bir hediye olamayacağınızı düşünerek, onlara duygusal olan bu hediyeyi armağan edebilirsiniz.
  • Kişiye Özel Termos: Yaklaşan kış aylarında sevdiklerinizi gribal enfeksiyonlara koruyabileceğiniz mükemmel ötesi bu hediyeyi sevdiklerinize hediye edebilir ve onların gönüllerini tekrardan kazanabilirsiniz. Sevdiklerinizden bu hediye sayesinde hem özür dilemiş olacak hem de sağlıklarını da düşündüğünüzü hissettirmiş olacaksınız. Bu hediye sayesinde size kırgın kalamayacak olan sevdikleriniz, sizi kolayca affedecek ve onlara olan sevginizi derinden hissedeceklerdir. İsterseniz kişiye özel termos setinde termos ürününün üzerine Endorfia mağazaları aracılığıyla sevdiklerinizin isimlerini de yazdırabilirsiniz.
  • Kişiye Özel French Press: Gönlünü almak istediğiniz kişi filtre kahve seviyorsa, kesinlikle bu hediyeyi kaçırmamalısınız. Filtre kahve severlerin mutlaka elinin altında bulundurduğu bu ürünü siz sevdiklerinize hediye edebilir ve onların gönlünü alabilirsiniz. İsmini de yazdırabileceğiniz kişiye özel french press setine Endorfia mağazalarından ulaşabilir ve sevdiklerinizin sevebileceği istediğiniz kahveyi de setin içerisine ekleyebilirsiniz. Farklı bir özür hediyesi olacağını düşündüğümüz bu set ile sevdiklerinizin gönüllerini tekrar feth edebilir, ona gerçekten üzgün olduğunuzu anlatabilirsiniz.
  • Ayyıldız Kalem Seti: Endorfia'nın yine farklı hediyeleri arasında bulunan ve ziyaretçileri tarafından siparişinin verildiği Ayyıldız Kalem setinin siparişini sizlerde verebilirsiniz. Üzdüğünüz veya kırdığınız sevdiklerinize ay yıldız ile tekrar birleşmeyi önerebilir, hatta hediyenizin yanına şarkı sözü olan bir notu da ekleyebilirsiniz. "Ayyıldız birleştirir kalpleri gönülleri, bizi de buluşturur bizi de kavuşturur.” Bu not ile sevdikleriniz ona gerçekten değer verdiğinizi anlayacak ve sizi aldığınız özür hediyesine kesinlikle hayran kalacaktır.
  • Kişiye Özel Powerbank: Sevdiklerinize "ben senin sesini duymadan yapamıyorum” diyebileceğiniz harika olan bu seti Endorfia mağazaları sizler için sunuyor. Bu set sayesinde sizinle arayı açmış sevdikleriniz sizin onu ne kadar özlediğiniz farkına vararak, sizlere bir şans daha verecektir. Kırgın olduğunuz sevdiklerinize alabileceğiniz bu özür hediyesine sevdikleriniz bayılacak ve sizin verdiğiniz değeri de mutlaka anlayacaklardır.
Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ