Sigara Kullanarak Sağlığınızı Her Gün Tehlikeye Atmayın

Sigara Kullanarak Sağlığınızı Her Gün Tehlikeye Atmayın

Sigara Kullanarak Sağlığınızı Her Gün Tehlikeye Atmayın
16 Şubat 2021, Salı günü, saat 13:00 'de eklendi.

                       

Yaptığınız bir şey sağlığınıza sürekli olarak zarar veriyorsa, sizi sağlığınıza tamamen kaybetme tehlikesiyle baş başa bırakıyorsa o şeyi yapmayı anında bırakırsınız. Tabii eğer bu sigara değilse. Çoğu insan sağlığına zarar veren ufak şeylerden bile kurtulurken sağlığını adeta günden güne eriten sigarayı bırakmamakta direnmektedir. Bu direnme tamamıyla kendinize zarar olarak dönecektir. Bu yüzden sigarayı bırakmamak için direnmeyin, kendinizi iyileştirmek ve sağlığınızı kazanmak için direnin. Sağlığınızı kaybettiğiniz durumda bunun bir daha dönüşü olmayabilir.

Sağlığınıza dikkat etmek, sigarayı bırakmak istiyorsanız bunu yapabilmeniz için size yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiş bazı ürünler bulunmaktadır. Özellikle Avrupa üzerinde de sıkça kullanılan ve ülkemizde de oldukça yaygınlaşan Juul bunlardan birisidir. Elektronik bir sigara olduğu için çoğu kişi bu ürünleri kullanarak sigaradan uzaklaşmakta ve bağımlılığını yavaş yavaş kaybetmektedir. Siz de Juul Pod sipariş vererek sigara bağımlılığınızı diğer kişilerin yaptığı gibi terk edebilirsiniz. Bir başlangıç yapmak gerisini getirecek, sağlığınızı kazanmakta size yardımcı olacaktır. 

Sigarayı Bırakmak İçin Gereken Tek Şey İstek

Sigarayı bırakmak gözünüze çok büyük bir olay gibi gözüküyor olabilir. Nasıl bırakacağınızı düşünüp duruyor olabilirsiniz, belki yapamayacağınız aklınıza geliyor ve sigarayı bırakmaktan vazgeçiyorsunuz. Eğer böyle düşünceler içerisindeyseniz hemen bu düşüncelerden kurtulun. Her alanda gelişme yaşanıyorken sigarayı bırakmak tabii ki bu kadar zor değil, bu kadar zor olamaz. Yeterince isteğe, motivasyona sahip olmak her şeydir. Bu isteğe sahipseniz İQos Heets gibi bir elektronik sigara tercih edebilir ve sigara bağımlılığından kurtulmaya adım atabilirsiniz.

Sigarayı Bırakmak İçin Kaybedecek Zamanınız Yok

Sigarayı bırakmak için insanlar kendilerine engeller çıkarmakta ve ‘'daha sonra sigarayı bırakırım zaten'' diye düşünmektedirler. O daha sonralar ise asla bitmez. Bu yüzden sigara bırakmayı asla ertelemeyin. Ertelemeyin çünkü kaybedecek hiç zaman yok. Sağlığınız elden gidiyorken sağlığınız için biraz daha kötüye gitsin sonra düzeltirim diye düşünemezsiniz. Kullanabileceğiniz elektronik sigaralara göz atabilir ve onlarla işe başlayabilirsiniz. Elektronik sigaralar size uygun geliyorsa İQos sipariş verebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ