Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

Siğillerin Çıkması Nasıl Önlenilebilir

Siğillerin Çıkması Nasıl Önlenilebilir

Siğillerin Çıkması Nasıl Önlenilebilir
12 Haziran 2019, Çarşamba günü, saat 14:09 'de eklendi.

 

Vücudumuzun çeşitli yerlerinde oluşabilen siğillerden ağrısız bir şekilde kurtulmak istiyorsanız yeni geliştirilen serum formülüne bakmanızı tavsiye ederiz. Uluslar arası arenada en iyi kozmetik ürün ödülüne de layık görülen bu serum minimum 15 günlük kullanım süresinin ardından siğillerinizden kurtulacağınızı vaat ediyor. Üstelik bunu yaparken herhangi bir ağrı ya da sızı hissetmeyecek olmanız da son derece önemli görünüyor. Bu no wart hakkında merak ettiklerinizi sizlere yazımızda ayrıntılı bir şekilde aktaracağız.

Nowart serumun ana işlevi siğilleri kurutmak ve o bölgedeki hücrelerin yenilenmesini sağlamaktır. Bu kapsamda ilk kullanımdan itibaren siğil ile mücadeleye başlayan serum ilk hafta içerisinde gözle görülür bir değişiklik yaşanmasını başarıyor ve en az 15 gün sonra siğillerden kurtulma imkanı sunuyor. Kimi durumlarda ise 1 ayın sonunda başarıya ulaşmak mümkün görünüyor.

No wart vücudun tüm bölgelerinde kullanılabilir. Yüz, el, ayak, genital bölgeler, bel, sırt, karın ve göğüs gibi aklınıza gelebilecek tüm bölgelerde kullanıma uygundur. Ancak genital bölgeler için doktorunuzdan tavsiye almanız gereklidir. zira genital siğiller farklı hastalıkların habercisi olabilir bu da ciddi sorunlara kapı aralayabilir.

Nowart serum 3 yaş üzerindeki çocuklar için kullanıma uygundur. Dolayısıyla daha küçük çocuklara bu serumun kullanılmaması gerekiyor.  Yetişkinler ise farklı sağlık sorunları bulunmuyorsa bu serumu kullanabilir.

Eskiden uygulanan siğil yakma ya da koparma gibi müdahalelerde kişilerin canları çok fazla yanmaktaydı. Ancak nowart serum sayesinde böylesi bir acı hissedilmeyeceğini ifade etmek isteriz. Zira zamana yayılan bir şekilde siğili kurutan bu formül kişinin herhangi bir acı hissetmesine de müsaade etmiyor.

Siğillerden kurtulmak için bu formülü günde 3-4 defa siğil olan bölgeye uygulamanız gereklidir. Toplamda 15 ile 30 gün arasında sonuca ulaşmak mümkün olmaktadır. Bu süre içerisinde siğiliniz ya da siğilleriniz kurumaya başlayacak ve sürecin sonunda vücuttan tamamen atılacaktır. Siğilin bulunduğu yerde ise yeni hücreler oluşacak ve deriniz eski halini alacaktır. Bundan sonra nowart serum kullanımından itibaren siğilden geriye hiçbir şey kalmayacaktır.

Bazı kimselerde bulunan nasır ya da et beni gibi diğer birtakım rahatsızlıklar için bu formül kullanılamaz. Sadece siğiller için kullanabileceğinizi unutmayınız. Vücudunuzda bulunan siğillerin yoğunluğuna ve sayısına göre sizler de sipariş verebilirsiniz. Eğer çok siğiliniz var ise bu durumda birden fazla sipariş vermeniz uygun olacaktır. Siparişleriniz 1 işgünü içerisinde adresinize ulaştırılacaktır. Çoklu almanız durumunda ise fiyatlarda indirim olacağını da unutmadan eklemek gerekir. Nowart serum dünya genelinde bilinen ve tercih edilen bir üründür. Nitekim ödül alması da bunu kanıtlar mahiyettedir. Ağrısız bir şekilde siğillerinizden kurtulmak istiyorsanız sizler de tek bir tıkla sipariş vererek deneyebilirsiniz.

Bu haber 4470 kez okundu.
Yorumlar
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ