Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

Teknede Evlilik Teklifi – Tekne Kiralama – DenDen Denizcilik

Teknede Evlilik Teklifi – Tekne Kiralama – DenDen Denizcilik

Teknede Evlilik Teklifi – Tekne Kiralama – DenDen Denizcilik
03 Haziran 2019, Pazertesi günü, saat 12:37 'de eklendi.

 

Evlilik teklifi aldığınız gün hayatınızın dönüm noktalarından olan özel günlerden biridir. Evlilik teklifini bir restoranda, bir otelde ya da evinizde alabilirsiniz. Sizin için özel olarak hazırlanmış bir ortamda evlilik teklifi almak elbette sizi çok mutlu edecektir. Son yıllarda ise gençler evlilik teklifi yapmak için boğaz turunu tercih ediyor. Boğazda, sizin için özel olarak hazırlanmış lüks bir yatta, İstanbul'un eşsiz manzarası eşliğinde yapılan evlilik teklifi en anlamlı ve unutulmaz anlardan biri olacaktır. Yemekli yemeksiz boğaz turu, teknede düğün, kına, nişan, doğum günü gibi organizasyonlar düzenleyen Den Den Denizcilik firmamız bu aktiviteler için tekne kiralama hizmeti vermektedir. Farklı yolcu kapasiteli teknelerimizde her türlü organizasyon profesyonel bir hizmetle gerçekleştirilmektedir.

Tekne kiralayarak sevdiğiniz kişiye evlilik teklifi yapmayı düşünüyorsanız her türlü konfora sahip, lüks ve teknolojik donanımlı teknelerimizi tercih edebilirsiniz. Teknede evlilik teklifi organizasyonu için farklı konseptlerde ve her bütçeye uygun fiyatlarla farklı seçenekler sunuyoruz. Kiraladığınız tekne sizin istediğiniz noktadan sizi alacak, size özel olarak hazırlanmış, balonlarla ve çeşitli dekoratif malzemelerle süslenmiş alanda, mumlar ve çiçeklerle süslü masada yemeğinize başlayacaksınız. Bu romantik atmosferde yemeğinizi arka fondan gelen müzik eşliğinde yiyebilecek, yemek boyunca en güzel sohbetlerinizi yapacaksınız. Teknede evlilik teklifi için Kız Kulesi önünü veya Boğaz Köprüsü altını tercih edebilirsiniz. Evlilik teklifini Kız Kulesi veya Boğaziçi Köprüsü önüne lazerle yazarak da yapabilirsiniz. Lazerle o büyülü cümle yazılırken volkan da patlatılarak heyecan en üst noktaya taşınır.

Yemek anında ve evlilik teklifi anında fotoğrafçımız fotoğraflar çekerek bu anların ölümsüzleşmesini sağlayacaktır. Teknede yapılan bu organizasyonda tamamen sevgilinizle baş başa olacaksınız. Oysa her hangi bir restoranda evlilik teklifi anında yüzlerce bakış sizin üzerinizde olur ve anın büyüsü bozulabilir. Ayrıca deneyimli personelimiz her şeyi hazırlayacak size sadece bu anların keyfini yaşamak kalacaktır. Organizasyon seçeneklerimizi www.kiraliktekneler.com sitemizden öğrenebilir, organizasyon paket fiyatlarını görebilirsiniz. Pakette beyan edilenler dışında talepleriniz olursa ek ödeme yapmanız gerekir. Fark ödeyerek yemeğinize alkol ilave ettirebilir, gece boyunca size bir kemancının eşlik etmesini isteyebilirsiniz. Lüks bir teknede masla gibi bir evlilik teklifi organizasyonu hayatınızın en önemli anlarından biri olacaktır.

Bu haber 2959 kez okundu.
Yorumlar
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ