Türkiye Eğitim Vakfı ve Mehmetçik Vakfına Bağış Yapanlara Tercüme %10 indirimli

Türkiye Eğitim Vakfı ve Mehmetçik Vakfına Bağış Yapanlara Tercüme %10 indirimli

Türkiye Eğitim Vakfı ve Mehmetçik Vakfına Bağış Yapanlara Tercüme %10 indirimli
02 Ağustos 2019, Cuma günü, saat 12:05 'de eklendi.Şirketimiz politikalarından biri de salt kâr amacının önüne geçebilmektir. işlerle topluma değer katabilmenin her zaman birinci hedef olması herkes tarafından istenilen bir durumdur. Bu firmalardan biri de Focus Tercüme. Tamamen bu amaçla hareket ederek bir sosyal sorumluluk projesi başlatan firma Türkiye Eğitim Vakfı ve Mehmetçik Vakfına yapmış olduğunuz her 100 TL'lik bağışta sizlere %10‘luk bir indirim sağlıyor.

Peki Focus Tercüme Neler Yapar?

Dünya üzerinde yüzlerce farklı dil, gittikçe artan ihtiyaçlar ve farklı ülkelerle ilişki kurma zorunlulukları çeviri hizmetlerine olan ihtiyacı artırmıştır. Artan taleple bu talebi karşılamak için çeviri hizmetleri veren firmaların ortaya çıkmasına neden olmuştur. Ayrıca teknoloji ve gelişen iletişim ağları, ihtiyaçların gittikçe değişmesine neden olmuştur. Bu da sadece yazılı ve sözlü çevirinin de günümüzde yeterli gelmemiş ve işin içine teknik sistemler de dahil edilmiştir. Ülkemizde de Focus Tercüme her yıl artan bir taleple daha fazla sayıda çeviri hizmeti vermeye başlamıştır.

Birçok farklı iş kolu için verilen çeviri hizmetleri, alanında en iyi çevirmenler tarafından yapılır. Anadili hedef dil olan birçok çevirmenimiz bulunur. Bunun yanında anadili olmasa bile o dile son derece hakim, profesyonel çevirmenlerimiz de kadromuzun birer parçasıdır. Bu profesyonellik, işine son derece önem verme ve titiz çalışma durumu, bizi alanımızda en iyi olmaya taşıyan etkenlerdir.  Tüm çeviri ve tercüme hizmetlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Focus Tercüme Hizmetleri Neleri Kapsıyor? Tercümanları Yeminli Mi?

Günümüzün gelişen ve değişen ihtiyaçları neticesinde özellikle iş ve eğitim alanında çeviri hizmetine duyulan önem artmıştır. Önceden yazılı metinler üzerinden yapılan çeviriler, çoğunluk gösterirken günümüzde çeviri türlerinin sayısı da fazlalaşmıştır. Firmamızca sağlanan bu çeşitli ve çok yönlü çeviri türleri arasında:

 • Yeminli çeviri,
 • Sözlü çeviri,
 • Hukuki çeviri,
 • Tıbbi çeviri,
 • Akademik çeviri,
 • Teknik çeviri,
 • Ticari çeviri,
 • Dijital çeviri,
 • Sözlü çeviri,
 • Yazılı çeviri,
 • Altyazı Çevirisi gibi birçok hizmet yer alır.

Özellikle dijital çeviri günümüzde iş ortamlarında dokümanların çevrilmesi ve kullanılabilmesi için son derece önemlidir. Podcast gibi teknolojilerin gelişmesiyle de bu çeviri türü önemini her geçen gün arttırmaya devam eder.  Tüm hizmetlere göz atmak için https://focustercume.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sağlık sektöründe kullanılmak üzere tercih edilen tıbbi çeviri de ilaç ve tedavilerin daha yaygın kullanılabilmesi açısından son derece önemlidir. Bu ve benzeri çeviri türlerinden hangisinde çeviri hizmeti alacak olursanız olun alanında profesyonel bir firmadan hizmet almanın rahatlığını yaşarsınız. Tekrar tekrar revize ihtiyacı duymadan, bir kerede, profesyonel ve doğru tercüme edilmiş, profesyonel çeviri hizmetleri firmamızca sağlanır. Firmanın özellikle yeminli tercüman hizmeti verdiği bilinmektedir.
 

Hangi Dillere Çeviri Hizmeti Veriyolar?

Özellikle ticaretin yaygınlaşması ve uluslararası bir alan kazanmasıyla birlikte dile duyulan ihtiyaç çok daha fazla olmuştur. Bu nedenle başta en çok kullanılan ticaret dilleri olmak üzere birçok dilde çeviri hizmetini Focus Tercüme olarak sağlamaktayız. Profesyonel tercüme hizmeti veren firmamızda başta:

 1. İngilizce
 2. Rusça
 3. Almanca
 4. Arapça olmak üzere 50 dilde ve lehçede çeviri hizmeti verilir.

Japonca, Çince, Korece gibi zorlu dil grupları içinde son derece yoğun talepler alıyoruz. Bunların yanı sıra Türkçe, Afganca, Fransızca, Danca, Lehçe, Hintçe, İbranice, Farsça, İtalyanca, Urduca, Felemenkçe gibi birçok dilde çeviri yapmaktayız.

Çeviri hizmeti verirken hangi tür çeviri yapılacağı iyi anlaşıldıktan sonra o alana yönelik özel bir çalışma uygulamaktayız. Böylece teknik, akademik ya da tıbbi çevirilerde kullanılan özel kelime kalıpları, anlatım dili daha akıcı şekilde çevrilebilir. Bütün çevirmenlerimiz profesyonel olduğu için belirlenen tahmini sürede, çevirinizi teslim alabilirsiniz.

Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ