Vaser Liposuction

Vaser Liposuction

Vaser Liposuction
26 Ocak 2021, Salı günü, saat 11:40 'de eklendi.

 

Klasik liposuction yöntemini tahtından eden Vaser Liposuction, kişiyi bölgesel yağlardan kurtarıyor. Üstelik daha hızlı ve kısa bir iyileşme dönemi, daha az ağrı ve beraberinde getirdiği bir çok avantajla. Eğer "ne kadar spor ve diyet yapsam da şu bölgedeki yağlar bir türlü gitmiyor, düzenli spor yapamıyorum, bölgesel yağlarımdan kurtulmak istiyorum” cümlelerinden biri ya da birkaçı sizin için geçerliyse; günümüzdeki tercih edilen en iyi liposuction yöntemi olan Vaser Liposuction için uygun bir adaysınız demektir.

 

Vaser Liposuction Vücutta Hangi Bölgelere Uygulanır?

Vaser Liposuction uygulaması her ne kadar uzun yıllardan beri kullanılan ve oldukça kolay işlemlere dayanan bir estetik uygulaması olsa bile bu alanda yapılan çalışmalar gösteriyor ki iyi bir estetik doktoru tarafından bu uygulama yapılmadığı taktirde insanlar çok daha kötü senaryolar ile karşı karşıya da kalabilmektedirler. Son zamanlarda insanların da bu konuda bilgilenmesi ışığında çok daha fazla araştırma yapılmakta ve Vaser Liposuction uygulamasını gerçekleştiren doktorlar da yakından takip edilmektedir.

Vaser Liposuction uygulamasında en iyi sonuçları alarak vücutlarındaki istenmeyen yağlardan kurtulmak isteyen pek çok insan bu anlamda oldukça dikkatli davranmaktadırlar. İnsanların dikkat etmesi gereken bir diğer husus ise operasyon öncesinde ve devamında doktor tavsiyelerine uyulması gerekliliğidir.

 

Vaser Liposuction sonrası sosyal hayata ve iş hayatına dönüş

Yapılan operasyon sonrasında sosyal hayata ve iş hayatına dönüş süresinin çok hızlı olduğunu belirten Op. Dr. Reşat Altuğ Aktaş, "Genelde birkaç günü geçmez. 3D lazer lipoliz sonrası ciddi bir ağrı hissi olmaz, operasyon sonunda yaşanan duygu kas tutulmasına benzeyen ‘spor sonrası hamlama' gibidir. Ödem ilk birkaç gün en fazla olup sonrasında hızla azalır. Vaser liposuction'da korse kullanımı gıdı gibi küçük bölgelerde 3 gün, kollarda 1 hafta, daha büyük bölgelerde 2-3 haftadır. Yeni vücut şekli operasyondan sonra hemen görülür, ödemlerin geçmesiyle derideki sıkılığın artarak vücut şeklinin tam oturması ise 2-3 ayı bulabilir" şeklinde konuştu.

 

Vaser Liposuction Fiyatları Ne Kadar?

Vaser liposuction fiyatları ameliyat yapılacak hastane, doktor ve operasyon yapılacak bölge sayısına göre değişiklik göstermektedir.

 

Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ