Arçelik Çamaşır Makinesi E20 Hata Kodu Nedir? E20 Hata Kodu Nasıl Giderilir?

Arçelik Çamaşır Makinesi E20 Hata Kodu Nedir? E20 Hata Kodu Nasıl Giderilir?

Arçelik Çamaşır Makinesi E20 Hata Kodu Nedir? E20 Hata Kodu Nasıl Giderilir?
23 Eylül 2020, Çarşamba günü, saat 21:05 'de eklendi.

 

Çamaşır makinesi dijital teknolojisi alanında lider markalardan birisi olan Arçelik tarafından, kullanıcılara çok daha işlevsel bir kullanım deneyimi sunuluyor. Özellikle de dijital teknolojiye sahip olan çamaşır makinelerinde bulunan gösterge panelinde hata kodları ile anlık olarak arıza durum bilgisi alabilmenize yardımcı olmaktadır. Arçelik çamaşır makinesi hata kodları sayesinde çamaşır makinenizin çalışması sırasında karşı karşıya kaldığı arızaları ile ilgili olarak anlık bilgi alarak, çok daha hızlı ve çok daha kaliteli bir şekilde çözümleri için gerekli olan müdahalelerin yerine getirilmesini sağlayabilirsiniz. Bu tip Arçelik çamaşır makinesi hata kodlarından birisi olan E20 hata kodu da en sık alınan makine arıza kodlarından birisidir. Çamaşır makinenizin E20 hata kodu vermesi, dikkate almanız gereken bir sorundur ve mutlaka profesyonel Çekmeköy Arçelik Servisi hizmetlerinden destek almanız gerekmektedir.

Arçelik Çamaşır Makinesi E20 Hata Kodu Nedir?

Çamaşır makinenizin gösterge panelinde E20 hata kodunu alıyorsanız, mutlak suret ile Arçelik Servisi merkezi profesyonel servis hizmetlerimizden destek almanız gerekmektedir. https://www.arcelikservisi.tv çamaşır makinesi hata kodları listesine göre E20 hata kodu almanız, çamaşır makinenizde beklenmeyen bir ısınma sorununun meydana geldiğine işaret etmektedir. Yani çamaşır makinenizin rezistansı seçtiğiniz yıkama programındaki sıcaklık değerlerinden daha yüksek sıcaklıkta suyu ısıttığı anlamına gelmektedir. Böyle bir arıza çamaşır makinenizin kullanımına ilişkin olarak son derece ciddi bir güvenlik riski oluşturmaktadır. Bu nedenle de en kısa süre içerisinde profesyonel servis desteği almalısınız.

Arçelik Çamaşır Makinesi E20 Hata Kodu Nasıl Giderilir?

Çamaşır makinenizdeki E20 hata kodunun giderilmesi için çamaşır makinenizi komple kapatarak, yeniden açmayı deneyebilirsiniz. Bu işlemden sonra yeniden yıkama programı su sıcaklık değerlerinden daha fazla su sıcaklığına neden olması ve E20 hata kodunu vermesi durumunda profesyonel servis müdahalesi talep edilmelidir. Göztepe Arçelik Servisi uzman teknikerlerimiz tarafından çamaşır makinenizin rezistans ve program aygıtı parçaları gerekli kontroller için yerinden sökmektedir. Daha sonra gerekli olan kontrollerde arızalı olduğu belirlenen parça için onarım müdahalelerini yerinde gerçekleştirmektedir. Özellikle en hızlı şekilde sağlanan kontroller sonucunda gerekli olması halinde parça değişim müdahaleleri de uygulanabilmektedir.

 

Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ