Çit Teli Nasıl Monte Edilir ? Nasıl Alınır ?

Çit Teli Nasıl Monte Edilir ? Nasıl Alınır ?

Çit Teli Nasıl Monte Edilir ? Nasıl Alınır ?
11 Kasım 2019, Pazertesi günü, saat 14:05 'de eklendi.

Çit teli yaygın kullanım alanları ve ekonomik anlamda ulaşılabilir olması sebebiyle en çok tercih edilen güvenlik sistemlerinden biridir.Özellikle de oldukça kolay kullanımı ve pratik bir malzeme olması sebebiyle taşınma sırasında hem sökülmesi hem de kurulması için zamandan ve iş gücünden tasarruf edilir.


Çit Teli Nasıl Monte Edilir?


Çit teli oldukça kolay şekilde monte edilebilmektedir. Elbette ilk montajının bilir kişiler tarafından yapılması önerilir. Ancak sökme ve taşıma işlemleri herhangi bir kişi tarafından kolayca yapılabilir. Çit teli montajı sırasında bilinmesi gereken; çelik dübellerin matkap elması ile açılırken, iki direk arasındaki mesafenin belirlenmesidir. Panellerin ve tellerin düzgün şekilde monte edilmesi için bu noktaya dikkat etmek yeterli olacaktır. Çit telinin doğru şekilde monte edilmesinin ardından kullanım alanları ise:


Çit teli bina çevresinde,
Henüz yapılan site alanlarında,
Park ya da bahçe çevresinde,
Özel bahçelerin güvenliğini sağlamak için,
Yol kenarlarında,
Sanayi bölgelerinde,
Villa ya da müstakil evlerde kullanılabilir.
Bahçe çit tel örgü fiyatları diğer yöntem ve çözümlerden daha uygun ve ekonomiktir.

Çit Teli Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir ?

Çit telini satın alırken kullanacağınız alana göre bazı kriterleri belirlemelisiniz. Örneğin site alanlarını korumak amacıyla satın alacağınız çit telinin kalın ve yüksek bir uzunluğa sahip olması gerekmektedir. Bahçeniz için alacağınız bahçe telinin eğer hayvan girişini engellemek istiyorsanız kalın ve dar gözlere sahip olması gerekmektedir. Tarlanızın sınırı için alacağınız telin ise kalın olmasına gerek yokken , mahsullerinizi korumak için alacağınız telin kalın,dar gözenekli olması gerekmektedir. Hatta mahsullerinizi korumak için alacağınız tele dikenli tel ilavesi yapmanız bile gerekebilir.

Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ