Dijital Pazarlama Meraklıları İçin İnterneti Etkin Kullanma Fırsatı

Dijital Pazarlama Meraklıları İçin İnterneti Etkin Kullanma Fırsatı

Dijital Pazarlama Meraklıları İçin İnterneti Etkin Kullanma Fırsatı
19 Eylül 2019, Perşembe günü, saat 10:50 'de eklendi.

Dijital Pazarlama Meraklıları İçin İnterneti Etkin Kullanma Fırsatı

İş dünyasında artık dijital pazarlamanın ne kadar önemli olduğunu tartışmaya gerek bile kalmadı. İşini internete taşımak ise keyfi bir seçenek olmaktan artık çok uzak! Bir anlamda gelişmek, büyümek ve en azından rekabet koşulları içerisinde ayakta kalmak isteyenler işini internete de taşımak zorunda! Dolayısıyla dijital pazarlama artık tüm sektörler için çok büyük bir önem taşıyor.

Bu alanda daha detaylı bilgi sahibi olunması, satış stratejilerinin doğru şekilde geliştirilebilmesi adına çok önemli! Çağa ve çağın getirdiği koşullara ayak uydurabilmek için öncelikle arama motoru optimizasyonu ve dönüşüm oranı optimizasyonu konularında yeterli bilgiye sahip olmak gerekiyor. Bu konuda en güncel bilgilere ulaşmak için yakı zamanda düzenlenecek olan Digitalzone etkinliği harika bir fırsat!

Digitalzone'19 Çok Yakında Başlıyor!

İşletme sahiplerinin yanı sıra ajans çalışanları, pazarlama yöneticileri, işini internete taşımak ve büyümek isteyenler için de son derece faydalı olabilecek Digitalzone etkinliği her yıl Zeo Agency tarafından 2013 yılından bu yana düzenleniyor. Bu yıl ise 9 Ekim 2019'da, Radisson Blu Hotel Şişli'de gerçekleştirilecek olan etkinlik çok sayıda konuşmacıyı ağırlayacak. İstanbul'da uluslararası bir konferansa katılım gösterme deneyimi yaşatacak olan etkinliğe 400 kişinin katılması bekleniyor.

İçerik pazarlaması, PR ve büyüme gibi konuların da ele alınacağı etkinlikte simultane çeviri yapılacağı için mutlaka belirli bir seviyede yabancı dil bilgisine sahip olmak gerekmiyor. Harika network fırsatlarıyla dolu olması ise etkinliği önemli kılan bir diğer faktör! 102dan fazla konuşmacının bilgi ve deneyimlerini paylaşacağı bu etkinliğin kapıları kendini geliştirmek isteyen herkese açık! Ancak biletlerin kısa sürede tükeniyor olduğu gerçeğini de göz önünde bulundurmak gerekiyor.

Etkinlik süresinde her oturumun ardından 15 dakika boyunca konuşmacılar katılımcıların sorularını yanıtlayacak. Konuşmacı listesine ulaşmak ve konferans hakkında detaylı bilgi almak isteyenler ise Zeo Agency internet sitesine tıklayabilir. Etkinlik programı tüm detaylarıyla sitede aktarılıyor. Kısacası artık dijital pazarlama iş dünyasında herkesin hakim olması gereken bir mevzu! Bu konuda bilgi sahibi olmakla birlikte harekete geçmek ve güncel bilgileri, yenilikleri de Digitalzone gibi konferanslara katılım göstererek öğrenmek gerekiyor.

 

Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ