Dj I.M. Kimdir?

Dj I.M. Kimdir?

Dj I.M. Kimdir?
16 Eylül 2020, Çarşamba günü, saat 07:20 'de eklendi.

 

Müzik Zevki Herkes İçin Çok Farklıdır. Her Yaşa Ve Herkese Uygun Şarkılar Üretmek Oldukça Zordur. Ancak DJ I.M. Son Dönemlerde Hemen Herkese Hitap Eden Farklı Tarzı İle Ortaya Çıkmıştır. Yaptığı Müzikler İle Herkesin Gönlüne Taht Kurmayı Başaran Genç Müzisyen, Avrupa Ülkelerinde De Son Derece Fazla Dinlenmektedir. Dj'lik Kariyerine Çok Erken Yaşlarda Başlayan, Genç Müzisyen Şimdilerde Çok Geniş Bir Kitleye Hitap Etmenin Mutluluğunu Yaşıyor.
 

Gerçek Adı Ivan Miljojkovic Olan  Müzisyen Müzik Camiasında DJ I.M. İsmini Kullanmaktadır. İlk Müzik Deneyimi Ünlü Bir Gece Kulübünde Başlamıştır. Buradaki Performansı Çok Beğenildiği İçin Tekrar Sahneye Çıkması İstenmiştir. Bunun Üzerine, Sahnelere Sıkça Çıkan Müzisyen, Dünyaca Ünlü Ve En Popüler Şarkıları İle Sevenlerini Coşturmayı Başarmıştır. 2003 Yılına Kadar, Diğer Şarkıcıların Şarkılarını Eslendirirken, 2006 Yılında İlk Kez Kendine Ait Kasetini Çıkarmıştır. Müzik Camiasına Hızla Giriş Yapan DJ I.M. Hiç Yolunu Şaşırmadan Ve Hedeflerinden Hiç Dönmeden Yolunda İlerlemeyi Sürdürmüştür. Şimdilerde Kendi Şarkıları İle Dünyanın Pek Çok Noktasında Kariyerine Devam Etmektedir.


DJ I.M. 12 Aralık 1987 Doğumludur. Basel Şehrinde Dünyaya Gelen Müzisyen Çocukluk Ve Gençlik Çağlarını Bu Şehirde Sürdürmüştür. Günümüzde İse Farklı Şehirlerde Ve Farklı Ülkelerde Sahne Almaktadır. Açılışlarda, Festivallerde Ve Kendine Has Konserleri İle Tüm Dikkatleri Üzerine Çekmeyi Başarmıştır.
 

DJ I.M. Basel, Zürich, Luzern, Bern Gibi Şehirlerde Hayran Kitlesi Oldukça Yoğundur. Bu Nedenle Tüm Bu Şehirlerde Sıkça Sahne Almaktadır. Gerek Sempatik Tavırları Gerekse Değişik Ve Eşsiz Kostümleri İle Herkesi Kendine Hayran Bırakmayı Başarmıştır.
 

Kendi Remixlerini Yaparken, Karışık Parçalar İle De Müzik Severlerin Karşısına Çıkmaktadır. Sadece Müzik Deneyimi Ve Müzikteki Kalitesi İle Değil, Günlük Hayatta Renkli Duruşu İle De Pek Çok Hayran Kitlesine Ulaşmayı Başarmıştır. Uluslar Arası Verdiği Konserler İle De Hemen Her Ülkedeki Farklı Kültürlere Sahip Olan İnsanlar Tarafından Oldukça Fazla Sevilmektedir. Hal Böyle Olunca Çıkış Parçaları Ve Geniş Repertuarı İle Müzik Kariyerinde İstediği Büyüklüğe Ulaşmıştır.


En Çok Kazanan Dj'lerden Biri

DJ I.M. Sahnesi Ve Farklı Dans Figürleri İle Kendine Ait Bir Hayran Kitlesi Oluşturuştur. Üstelik Bu Hayran Kitlesi Her Geçen Gün Artmaktadır. Elektronik Müzikte Adını Tüm Dünyaya Duyurmuş Olan Müzisyen Gerek Konserleri İle Gerekse Ürettiği Müzikler İle En Çok Kazanan Dl'lerden Biridir. Sosyal Medyada İse Farklı Kültürlerden Oluşan Pek Çok Haranı Da Genç Müzisyeni Yakından Takip Etmektedir.
 

Ivan Miljojkovic Genlerin Dikkatini Çekebilmek Adına Hem Tarzı Hem De Sesi İle Her Zaman Kendini Göstermeyi Başarmıştır. Oldukça Geniş Müzik Koleksiyonu Olan Bu Dj 2003'ten Bu Yana Etrafındaki Kişiler Ve Takipçilerini Müziği İle Büyülemeyi De Başarmıştır.  Dj'lik İçin Gerekli Olan En Büyük Özellikli Ivan Miljojkovic'te Mevcuttur. Daha Sonra Teknik Bilgiler, Hem Müzik Yapmak Hem De O An Danslara Ve Müziğin Sözlerine Adapte Olmak Kolay Değildir. Ancak Tüm Bunları Bir Arada Başarmıştır.
 

DJ I.M. Müzik Bilgisi, İnsanlara Nasıl Hitap Edeceği Gibi Konularda Da Uzman Olmuş Bir İsimdir. Dj'lik İçin Sadece Teknik Bilgi Yeterli Değildir. Bunun İçin Doğuştan Gelen Bir Yetenek Gereklidir. DJ I.M. Bu Yetenekleri Ve Müzik Bilgisi İle Kendini Dünya Çapında Sevdirmeyi Başarmış Nadir Dj'lerden Biridir. Bu Nedenle Hem Kendi Ülkesinde Hem De Diğer Tüm Dünya Ülkelerinde Önemli Bir Başarı Elde Etmiştir. Eğer Elektronik Müziği Seviyorsanız DJ I.M. İle Daha Fazla Seveceksiniz. Üstelik Sahne Performansları Da Çok Fazla Dikkat Çekmektedir.

Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ