Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

Fotokopi Makinesi Kiralama Fiyatları & Yazıcı Kiralama Fiyatları – Boğaziçi Fotokopi

Fotokopi Makinesi Kiralama Fiyatları & Yazıcı Kiralama Fiyatları – Boğaziçi Fotokopi

Fotokopi Makinesi Kiralama Fiyatları & Yazıcı Kiralama Fiyatları – Boğaziçi Fotokopi
11 Şubat 2019, Pazertesi günü, saat 17:04 'de eklendi.

 

Eskimiş, baskı kalitesi ve hızı düşük fotokopi makinesi ve yazıcı gibi ofis malzemeleri ofisinizdeki işlerin aksamasına, iş verimliliğinin düşmesine neden olur. Bu durumda cihazların yenilenmesi, gelişmiş fonksiyonel özelliklere sahip üst modellerin satın alınması gerekiyor. Ancak mali kaynakların tek seferde bu cihazlar için kullanılması firmaları zor durumda bırakabilir. Bu nedenle firmalar son yıllarda ofis malzemeleri kiralama sistemini tercih etmeye başlamıştır. Kiralama hizmeti veren firmamız da en yeni teknolojilerle üretilmiş, çok fonksiyonlu, siyah-beyaz, renkli fotokopi makinesi, renkli, lazer yazıcılarla firmaların baskı makinesi ihtiyaçlarını karşılıyor. Fotokopi makinesi kiralama fiyatları satış fiyatlarına göre çok daha ucuzdur. Ayrıca kiralama bedeli aylık taksitler halinde ödenebilmektedir.

Fotokopi makinesi, yazıcı kiralama sisteminin avantajları bu kadarla da sınırlı değildir. Kiralama sisteminde ücretsiz kurulum, ücretsiz sarf malzemesi ve yedek parça, ücretsiz teknik destek hizmeti de diğer avantajlardır. Toner, kartuş, drum gibi sarf malzemeleri de baskı giderlerinin artmasına neden oluyor. Ama kiralama siteminde sarf malzemeleri ve yedek parça temini de firmamıza aittir. Ayrıca ürünü sıfır kutusunda teslim edip ücretsiz kurulumunu da gerçekleştiriyoruz. Cihaz satın aldığınızda bakım ve onarım hizmetleri için, teknik destek hizmetleri için de yüksek harcamalar yapıyorsunuz. Ama fotokopi makinesi, yazıcı kiralama fiyatları içinde bütün bu hizmetler vardır. Böylece tek seferde yüksek harcama yapmadığınız gibi, sürpriz harcamalarla da karşılaşmazsınız.

Firmalar baskı ihtiyaçları için en uygun ofis malzemesinin hangisi olduğuna karar veremiyor. Ekibimiz firmanın dokümantasyon ihtiyaç analizinin yapılmasına da yardımcı oluyor. Böylece en uygun modelin kiralanmasını sağlıyor. Kiralama sisteminin en önemli avantajlarından biri de sizi yeni teknolojilere yatırım yapma zorunluluğundan kurtarmasıdır. İhtiyaçlarınız değiştiğinde, üst model kullanmak istediğinizde en yeni modelleri kiralayabiliyorsunuz. Boğaziçi Fotokopi makinesi kiralama fiyatları firmanızın baskı adedine, ürünün modeline ve kiralama süresine göre değişiyor. Günlük, haftalık, aylık ve daha uzun süreli kiralama seçenekleri sunarak her ihtiyaca uygun çözümler sunuyoruz. Kiralama sitemiyle toner bitti, baskı kalitesi düştü gibi sorunlarla siz ilgilenmiyorsunuz. Bu sorunları biz çözüyoruz, siz sadece  işinize odaklanıyorsunuz.

Bu haber 2145 kez okundu.
Yorumlar
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ