Hangi Tesettür Kombini Seni Anlatıyor

Hangi Tesettür Kombini Seni Anlatıyor

Hangi Tesettür Kombini Seni Anlatıyor
07 Kasım 2019, Perşembe günü, saat 08:20 'de eklendi.

Kadınların vazgeçilmezi olan tesettür elbise uyumu çok önemlidir. Her ortama uygun kıyafet seçimi yapmak tesettürlü kadınlar için zor görünüyor. Açık kadınlar bir kot ve tişört ile yazı geçirebiliyorlar. Fakat kapalılar için bu böyle değildir. Onlar için renk uyumu, eşarp uyumu çok önemlidir. Eğer ki uzun boyluysanız daha çok boydan elbiseler veya feraceler tercih edebilirsiniz. Açık bir teniniz varsa pastel tonlar veya koyu tonlar tercih edebilirsiniz. Özellikle kıyafetlerinizin pamuklu ve rahat olmasına dikkat ediniz. Çünkü hem sağlık açısından hem de teninizin hava alması için çok önemlidir.

Hangi Tonları Tercih Etmelisiniz

Dolabınızda her tonda kıyafet olması her zaman avantajdır. Çünkü sürekli aynı tonlarda giydiğinizde sıkılabilirsiniz. Kombinlerinizi aynı tonda tercih ettiğinizde şalınız veya eşarbınız farklı tonlar olmalıdır. Çünkü şalınız da aynı renk olduğunda sizi boğabilir ve kıyafet modeli görünmez. Eğer ki düz bir kıyafet seçtiyseniz şalınız veya eşarbınız desenli ve hareketli olabilir. Dolayısıyla kombininize renk katmış ve hareketlendirmiş olursunuz. Tesettür elbise genç modelleri genelde desenli ve hareketli bir kombin tercih edilir. Eğer hareketli bir kombin tercih ederseniz de düz bir başörtü kullanabilirsiniz.

Tesettür Kıyafetlerinde Bedenin Önemi

Seçtiğiniz kıyafetin bedeninize uyması çok önemlidir. Eğer ki bedeninizden küçük veya büyük kıyafet seçerseniz fiziğiniz kaybolmuş olur. Hem zevkinize uygun hem de bedeninize uygun kıyafetler seçtiğinizde daha rahat kullanım sağlamış olursunuz. Sizi göstersen şeylerden bir tanesi de beden seçimidir. Bol kıyafetler tercih etmek istiyorsanız bedeninizden bir tık büyük kıyafet alabilirsiniz. Fakat çok daha büyük aldığınızda bu kez çok da hoş bir görüntü olmaz. Tesettür elbise mağazalarında gördüğümüz mankenlerden örnek alabiliriz. İstediğimiz kıyafeti nasıl kombinlediğine ve bizim üzerimizde nasıl durduğunu deneyebiliriz. Bu da bir çeşit deneme olabilir. Bu şekilde yaptığınızda aldıktan sonra tekrar değiştirme gibi bir uğraşınız olmaz. Başörtünüzü de rengini seçip ona göre uydurmanız kolay olacaktır. www.tofisa.com sitesinden ürünlere rahatlıkla göz atabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü kolay bir şekilde satın alabilirsiniz ve herhangi bir sıkıntı yaşadığınızda müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.


 

Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ