Imdb Puanı En Yüksek Polisiye Filmler Listesi

Bu yazımızda sizlerde İMDB puanı en yüksek polisiye film listesini sunacağız.

Imdb Puanı En Yüksek Polisiye Filmler Listesi
19 Eylül 2019, Perşembe günü, saat 20:01 'de eklendi.

Gerek ülkemizde gerekse dünyada en fazla sevilen film türlerinden birisi olan polisiye filmleri, içerdikleri aksiyon, gizem ve gerilim nedeniyle seyircileri ekrana bağlamaktadır. Geniş oyuncu kadroları ve enfes hikayeleri ile izleyiciyi ekrana bağlayacak olan bu filmlere her geçen gün bir yenisi daha eklenmektedir. Suç, suçlu ve polis arasında geçen bu eşsiz hikayeler ile vaktin nasıl geçtiğini anlamayacak, hayata daha farklı pencerelerden bakmayı öğreneceksiniz. Film izle araması yaparak, ilgili filmlere online olarak erişebilir veya daha farklı birçok alanda film türüne ulaşabilirsiniz.

Aksiyon dolu kovalamacalar, gizem ve entrika dolu maceralar ayrıca şaşkınlık yaratan hikayeler ile karşınıza çıkan bu filmler arasında ismini en üst sıraya yazdıran birçok eser bulunmaktadır. Bu eşsiz yapıtlar, gerek konu gerekse oyunculuk katkısı ile dönemlerine damga vurmaktadır. Bu yazımızda sizlerde İMDB puanı en yüksek polisiye film listesini sunacağız.

Sinema Dünyasına Damga Vuran Polisiye Filmler

Polisiye filmler izle araması yaparak erişim sağlayabileceğiniz bu film çeşitleri arasında, en iyi polisiye filmlere ulaşabilirsiniz. İMDB listesinde yer alan en iyi polisiye filmlerden birisi mutlaka Köstebek olarak karşınıza çıkmaktadır. Kadrosunda Leonardo di Caprio, Matt Damon ve Jack Nicholson gibi yıldızları barındıran bu film, mafya ve polis teşkilatı içerisinde yer alan köstebeklerin ifşa olması ve daha sonra yaşadığı heyecan dolu olayları sizlere sunmaktadır.

En iyi filmler arasında yer alan Esaretin Bedeli ise 1994 yılında izleyicisine sunulmuştur. Kadrosunda Tim Robbins, Morgan Freeman ve Bob Gunton gibi ünlü oyuncuları barındıran film, Andy ve Red adlı iki mahkumun ceza evinde kurdukları dünyayı sizlere sunmaktadır.

Bryan Singer'in yönetmenliğini üstlendiği Olağan Şüpheliler, 1995 yılında gösterime girmiştir. Kevin Spacey, Bencio del Toro ve Gabriel Byrne gibi oyuncuları barındıran film, polis sorgusuna alınan Roger adlı küçük çaplı bir dolandırıcının hikayesini sizlere sunmaktadır.

David Fincher'in yönetmenliğini üstlendiği Se7en, polisiye alanında yer alan en iyi filmlerden birisidir. Bradd Pitt ve Morgan Freeman gibi yıldızları kadrosunda barındıran bu eşsiz yapıt, seri cinayet işleyen bir katilin peşine düşen iki detektifin yaşadıklarını anlatmaktadır.

En iyi polisiye filmler arasında yer alan Sherleck Holmes serisinin yönetmenliği Guy Ritchie ve Dexter Fletcher üstlenmiştir. Kadrosunda Robert Downey Jr., Jude Law ve Rachel McAdams gibi yıldızları barındıran film, birbirinden tehlikeli maceralara atılan Sherlock Holmes ve ortağı Watson'un yaşadıklarını sizlere sunmaktadır.

Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ