Plusfly İle Ayaklarınız Yerden Kesilecek

Plusfly İle Ayaklarınız Yerden Kesilecek

Plusfly İle Ayaklarınız Yerden Kesilecek
19 Kasım 2020, Perşembe günü, saat 16:34 'de eklendi.

 

 

Uçmak uzun yıllar boyunca insanları korkutan gizemli bir deneyim olsa da şehirler hatta ülkeler arasındaki seyahatlerin hayatımızın ayrılmaz bir parçası olduğu günümüzde uçak yolculuğu konforun ve zaman tasarrufunun diğer adı olarak kabul ediliyor. Uzun zaman boyunca uçak yolculuğu yüksek maliyetleri nedeni ile toplumun her kesimi tarafından kullanılamazken son yıllarda yaşanan gelişmeler ve hava yolu şirketlerinin değişen politikaları sayesinde uçak yolculukları neredeyse otobüs yolculuklarının fiyatları ile başa baş gidiyor. Hatta kampanyalar ya da erken dönemde bilet alımı avantajları gibi durumlardan yararlanıldığı takdirde otobüs yolculuğundan daha uygun fiyatlar ile hava yolu seyahatlerini gerçekleştirmek mümkün hale gelebiliyor.

 

Plusfly online uçak bileti sektörünün önde gelen isimlerinden biri olarak hizmetlerine aralıksız bir şekilde devam ediyor. Hızlı ve en uygun fiyatlar ile uçak bileti satışı gerçekleştirme konusundaki iddiasını sürdüren Plusfly diğer yandan da markasını globalleştirmeye yönelik çalışmalarını da sürdürüyor. Hava yolu yolculuklarını giderek daha fazla kişinin tercih etmesi nedeni ile online uçak bileti sektöründe hizmet vermekte olan firmaların sayısı giderek artıyor. Plusfly sektördeki rakipleri arasında ön plana çıkmasını sağlayan müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışının yanı sıra hem web sitesinin hem de mobil uygulamasının kullanım kolaylığı ile de dikkat çekiyor. Plusfly müşterilerine; yüzlerce farklı hava yoluna ait hem yurt içi hem yurt dışı uçuşları anında listeleme imkanını sağlıyor. Bu sayede kişi kendisi için en uygun uçuşları Plusfly'ın gelişmiş filtreleme özelliğinden yararlanarak kolaylıkla bulabiliyor. Kredi kartı ile biletini anında oluşturabiliyor ve güvenli bir şekilde ödemesini tamamlayabiliyor. Plusfly üstün teknolojik sistemi sayesinde; en uygun fiyatlar ile ve son derece hızlı bir şekilde yurt içi ve yurt dışı seferleri gerçekleştiren tüm hava yolu firmalarının uçak biletlerini yalnızca 2 adımda alma imkanını müşterilerine sunuyor.

 

Hava yolu seyahatlerinin artması üzerine yolcular çok daha ucuza uçabilme imkanına sahip bulunuyorlar. Plusfly en uygun fiyatları sunma iddiasında olup plusfly.com adresinde yer alan arama motoru aracılığı ile pek çok hava yılının uçuşlarını belirlenen kriterlere göre listelemeyi mümkün hale getiriyor. Bu sayede yolcular yapmak istedikleri uçuşa ait bilgileri girdikten sonra en ucuz bilet aramasında tüm hava yollarının seferlerini tek bir ekranda görüntüleyebiliyorlar. Hangi uçuşu seçeceklerine karar verdikten sonra da Plusfly'ın yüksek güvenlikli ödeme sistemleri aracılığı ile biletlerini saniyeler içerisinde satın almanın avantajını yaşayabiliyorlar.

 

Plusfly Ayrıcalıklarından Siz De Yararlanın

 

Plusfly THY ve Anadolu Jet başta olmak üzere pek çok farklı hava yolunun biletlerinin online satış işlemlerini gerçekleştiriyor. Uçak bileti satın almak isteyenler plusfly.com'un yanı sıra Plusfly'ın mobil uygulaması ve çağrı merkezi aracılığı ile de bilet satın alma işlemlerini tamamlayabiliyorlar. Plusfly THY iletişim numarasını arayan yolcular uçak bileti satın almanın yanı sıra bilet değişikliği gibi işlemlerini de gerçekleştirebiliyorlar. THY iletişim numarasına yapılan aramalar Türkiye için yalnızca yerel ücretlere tabi bulunuyor. 5502 Türsab numaralı Aymila Turizm Seyahat Acentesi tarafından yapılan işlemler çağrı merkezindeki deneyimli müşteri temsilcileri tarafından gerçekleştiriliyor. THY iletişim hattını arayan kişiler ucuz, kampanyalı ya da promosyonlu biletleri çağrı merkezi temsilcileri aracılığı ile kontrol edebiliyor, biletleme ve rezervasyon işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde yapmanın ayrıcalıklarından yararlanabiliyorlar. THY iletişim hattı aranılarak yapılan işlemlerden dolayı herhangi bir ekstra ücret ile karşı karşıya kalınması söz konusu olmuyor. Bilet hattı Türkiye'de hizmet vermekte olan tüm sabit ve mobil operatörler tarafından yerel arama ücretlendirmesi ile ücretlendiriliyor.

 

Plusfly müşterilerine aynı zamanda Anadolu Jet İletişim hattı ile de hizmet veriyor. Anadolu Jet iletişim hattında görevli bulunan çağrı merkezi temsilcileri aracılığı ile yapılabilecek işlemler arasında biletleme ve rezervasyon işlemleri yer alıyor. Yine Anadolu Jet iletişim hattını arayan yolcular satın aldıkları biletlere dair check-in işlemlerini, koltuk ve yemek seçimi işlemlerini de çağrı merkezi müşteri temsilcisi aracılığı ile gerçekleştirebiliyorlar. İşlemlerini internet üzerinden kendileri gerçekleştirmek isteyen yolcular https://plusfly.com/ adresi ya da Plusfly'ın mobil uygulaması aracılığı ile işlemlerini kendileri yapmayı da tercih edebiliyorlar. Ancak, işlemlerini herhangi bir yoğunluk ile karşılaşmadan hızlı ve kolay bir şekilde yapmak isteyen ya da sistemleri kullanma konusunda yeterli olmadığını düşünen yolcular Anadolu Jet iletişim hattını arayarak uçuş güzergahları, bilet fiyatları ve merak ettikleri diğer konular hakkında en kısa sürede bilgi sahibi olabiliyorlar. Plusfly'ın web sitesi, mobil uygulaması ve çağrı merkezi aracılığı ile seyahat etmek istedikleri tüm güzergahlara ait ucuz, kampanyalı ve promosyonlu biletler ile ilgili detaylı bilgilere de ulaşabiliyorlar. Aynı zamanda söz konusu hatlar aracılığı ile hava yollarının Business uçak biletleri hakkında bilgi sahibi olunması da söz konusu olabiliyor. Siz de yolculuklarınızda hava yolunu tercih edip zamandan tasarruf etmek istiyorsanız Plusfly'ın uygun fiyatlı uçak biletlerini satın alıp hızlı ve güvenli yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.

Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ