Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

Stand Sahiplerinin Ödeme Almasını Kolaylaştıran Yol

Stand Sahiplerinin Ödeme Almasını Kolaylaştıran Yol

Stand Sahiplerinin Ödeme Almasını Kolaylaştıran Yol
13 Mayıs 2019, Pazertesi günü, saat 14:20 'de eklendi.

 

Stand satışlarında en önemli unsurlar hız ve pratiklik! Ödeme alma konusunda yaşanan tüm sıkıntıların bir anda ortadan kalkması ve bununla birlikte hız ile pratiklik beklentisinin de karşılanması mümkün olabiliyor. Sadece rotayı doğru platforma çevirmek gerekiyor. Bu noktada devreye herkesin yakından tanıdığı iyzico giriyor. Çünkü iyzico stand satışı yapmak isteyenlere yönelik olarak geliştirdiği mobil uygulama ile telefonun bir sanal POS cihazına dönüşmesini sağlıyor. Nasıl mı? Gelin bu konuyu birlikte irdeleyelim.

Saha satışları konusunda yabancı değilseniz, ödeme alma sorununun ne kadar ciddi bir probleme dönüştüğünü de çok iyi biliyorsunuz demektir. Ödemenin hızlı ve kolay alınması kadar güvenli bir şekilde alınması da önemli… Sadece birkaç saniyede güvenli bir şekilde ödeme alınmasını sağlayan iyzico mobil uygulaması yapay zeka ile hazırlandı. Mobil uygulamanın nasıl kullanılacağından ve sunduğu avantajlardan söz edeceğiz. Ancak öncesinde iyzico hakkında kısa bir bilgi verelim.

Bireysel ve kurumsal müşterilerine ödeme alt yapısı ve satış desteği sunan iyzico bir finans teknolojileri şirketi. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) ve PCI-DSS lisanslarına sahip olması bu şirkete rahatlıkla güvenebilmeyi de sağlıyor. Yaşanan sorunları çözmeye odaklanan ve tüm çalışmalarını çözüm odaklı olarak hazırlayan iyzico haliyle müşterilerinden tam not almayı da başarıyor. Söz ettiğimiz uygulama da kanıtlarından sadece biri…

Stand Satışında Mobil Uygulama Nasıl Kullanılıyor?

Stand satışlarında yaşanan en büyük sorun olan ödeme alma sorunu iyzico mobil uygulamayla ortadan kalkıyor. Mobil uygulamayı cep telefonunuza indirin ve kurun. Açtığınızda ana sayfanın orta bölümünde "ödeme al” yazan yere tıklayın. Satışını yaptığınız ürünün adını ve fiyatını bu bölüme yazın. İşte bu kadar! Hemen ardından ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Bu kadar kolay ve güvenli bir yol varken daha zorunu seçmek elbette sizin tercihiniz! Ancak artık teknoloji yardımıyla geliştirilen, yapay zeka ile güçlendirilen bu tür uygulamaları iş hayatınıza kazandırmanızın zamanı geldi. Fiyat hakkında endişe etmenize gerek yok çünkü oldukça makul rakamlarla bu yeniliklerden faydalanabilirsiniz. Fiyatlara göz atmak ve konuya dair daha fazla bilgi almak için iyzico internet sitesini mutlaka ziyaret edin.

 

Bu haber 2634 kez okundu.
Yorumlar
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ