Flex Optima Alışveriş Basamakları

Flex Optima Alışveriş Basamakları

Flex Optima Alışveriş Basamakları
26 Haziran 2020, Cuma günü, saat 11:08 'de eklendi.

İnternette faaliyet gösteren resmi satış sitemizden bu ürün için alış verişinizi başlattığınızda aynı gün flex optima krem değerlendirme yapılarak hemen işlemleriniz başlatılmaktadır. Öncelikle isim, soy isim, bulunduğunuz il ve ilçe detayları için bırakılan boşluklara doğru olarak bilgilerinizi giriniz. Seçmiş olduğunuz kargo firması aynı gün paketinizi alır ve taşıma, dağıtım işi başlar. Adresinize getirilen siparişiniz güler yüzlü kargo çalışanı tarafından yalnızca size teslim edilir. Ödeme için seçeceğiniz kanalı kullanarak satın alımınızı da yapar ve tam olarak orijinal ürününüzün sahibi olursunuz.

Orijinal Ürün Gönderimi!
Müşterilerimizin memnuniyeti ve keyifli bir alış veriş deneyimi yaşamaları için her adımda kaliteli hizmet vermeyi uygun görmekteyiz. Bunun için hologram etiketi bulunan orijinal ürün gönderimi flexoptima sağlamaktayız. Böylece her bir kullanıcımız direkt üretici firmadan ulaşan bilgilere de sahip olmuş olurlar. İçeriğinde neler olduğunu, kullanırken dikkat edilmesi gerekenleri, son kullanma tarihini ve saklama koşullarını orijinal ürün kutusu üzerinden de öğrenebilirsiniz.Kargo Şirketi Seçimi
Sitemizde alış veriş her bir kullanıcıya göre düzenlenebilmektedir. Bu düzenlemeler içinde kargo gönderimini yapacak olan firmayı seçmek de vardır. Sipariş formunda sunulan Aras Kargo, MNG Kargo ve ya PTT Kargo seçeneklerinden birini işaretleyebilirsiniz. Bir ile iki iş günü içinde paketiniz elinize ulaşabilmektedir.

Ödeme Şekli
Satın almaya karar verdiğiniz ürün sayısı kadar ödemenizi teslimat gerçekleşirken kapıda ödeme yöntemi ile nakit ve ya kredi kartıyla yapabilirsiniz. İnternet bankacılığıyla da EFT ve havale şıklarını seçebilirsiniz.

İçindekiler ve Kullanım Şekli
Ürün tamamen bitkiseldir ve bileşenleri bitki özleri, suları ya da yağlarından oluşmaktadır. Bölgeyi temizledikten sonra elinize alacağınız az miktarda ürünü 5 dakika masaj yaparak sürebilirsiniz. Günde iki kez uygulayabilirsiniz. Bir aylık düzenli kullanım da tavsiye edilmektedir.

Fiyat Bilgisi
1 adet Flexoptima Krem 89 tl + 10 tl kargo ücreti, 2 adet Flexoptima Krem 159 tl + ücretsiz kargo, 3 adet Flexoptima Krem 249 tl +ücretsiz kargo ve 4 adet Flexoptima Krem 299 tl + ücretsiz kargo olarak alıcıları için satıştadır.
Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ