Ice Therapy Buz Terapisi Tüy Dökücü Sitemizde

Ice Therapy Buz Terapisi Tüy Dökücü Sitemizde

Ice Therapy Buz Terapisi Tüy Dökücü Sitemizde
20 Temmuz 2020, Pazertesi günü, saat 16:55 'de eklendi.


Resmi satış sitemizde ayrıcalıklı hizmet sipariş veren her bir kullanıcı için uygulanmaktadır. Sipariş ice therapy tüy dökücü formu hazırlamak için kişisel iletişim bilgileriniz ve ürün ile ilgili istekleriniz yer almalıdır. Size sunulan kargo şirketleri arasından da dilediğiniz biri için seçim yapabilirsiniz. Paketinizin hangi firma tarafından taşınacağına da bu şekilde karar vermiş olursunuz. Teslimatınız kapınıza kadar geldiğinde sorunsuzca paketinizi alıp dilediğiniz zaman kullanmaya başlayabilirsiniz. Sitemizde aynı zamanda ödeme için de farklı alternatifler sunulmuştur. Kapıda ödeme ve ya online ödeme ile de tam olarak ürünün sahibi olabilirsiniz.


Kargom Nerede?
İnternet alış verişlerinde istediğiniz ürün ve ya ürünler kargo firması aracılığı ile siz değerli müşterilerine ulaştırılmaktadır. Bunun için de kaliteli ve güvenli isimlere ihtiyaç vardır. MNG kargo, Aras Kargo ya da PTT Kargo bu konuda oldukça hızlı ve kaliteli hizmet vermektedir. Bir iki iş günü ice therapykadar süren kargo hareketlerini sitemizden inceleyebilirsiniz.


Saklama Koşulları
Hologram etiketli olarak elinize ulaşan orijinal ürününüz tamamen bitkisel bileşenler kullanılarak elde edilmektedir. Bu sebeple de orijinal ürününüzü kendi kutusunda saklamanız gerekmektedir. Serin, kuru ve rutubetsiz bir yerde direkt güneş ışığı almayan bir ortamda muhafaza edebilirsiniz. Kullanımdan önce üzerindeki açıklamaları okuyabilirsiniz.


Ödeme Nerede Yapılır?
İstediğiniz ürünü istediğiniz yolla ödeme yaparak teslim alabilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi çok tercih edilmektedir. Teslimat anında nakit para ve ya kredi kartı kullanılarak yapılan ödeme dışında online yani internet üzerinden yapılan havale ve EFT gibi satın alım seçenekleri de mevcuttur.


Kullanım Önerisi
Tüy dökücü olan serum için uygulama yapacağınız bölge üzerine damlatıp masaj yapabilirsiniz. Bölge için 3 seans uygundur ve 1 seans 15-20 gündür.


İndirimli Fiyatlar
1 kutu Ice Therapy 30 ml serum 39 TL + 10 TL kargo ücreti, 2 kutu Ice Therapy ve 3 kutu Ice Therapy 30 ml serum + 1 kutu Kararma Karşıtı Serum hediye, 6 kutu Ice Therapy 30 ml serum + 2 kutu Kararma Karşıtı Serum hediyedir.

Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ