Keto Slim Tablet Satın Alırken

Keto Slim Tablet Satın Alırken

Keto Slim Tablet Satın Alırken
01 Temmuz 2020, Çarşamba günü, saat 13:00 'de eklendi.


Ürün satışı yapan yüzlerce firma internet üzerinde yapılabilecek işlemler ile e-ticaret sektöründe yer almaktadır. Bu firmalar içinde istediğiniz satın alma adımlarına en uygun olanı belirleyebilir ve alış verişinize keto slim ile başlayabilirsiniz. Satın alacağınız ürün adı, miktarı ve kişisel iletişim bilgileriniz için bir sipariş formu oluşturabilirsiniz. Resmi satış sitemize ulaşan bilgileriniz için paketleme ve kargo gönderim süreci başlatılır. Siz arkanıza yaslanarak gönül rahatlığı ile kargo gönderimini bekleyebilirsiniz. Bunun için kargo şirketini de kendiniz belirleyebilirsiniz. Teslimattan sonra orijinal ürün üzerinde yazan açıklamaları da okuyarak kullanıma başlayabilirsiniz.


Online Ödeme Şekli
Tıpkı alış verişinizi başlattığınız sanal ortam gibi ödemenizi de bu şekilde yapabilirsiniz. İnternet bankacılığının kullanıldığı bu ödeme şeklinde EFT ve ya havale yapabilirsiniz. Ancak bazı müşterilerimiz paket teslimatı yapılırken ketoslim yani kargo gönderimi sağlandığında satın alım yapmayı tercih etmektedir. Kapıda ödeme yöntemi olarak adlandırılan bu yolda da kredi kartı ya da nakit para kullanabilirsiniz.


Kargom Nerede?
Sipariş bilgileriniz ulaştığında stoklar kontrol edilerek istediğiniz sayıda ürün temin edilir. Paketleme servisine giden ürünleriniz size özel olarak itina ile hazır hale getirilir. MNG Kargo, Aras Kargo, PTT Kargo kalitesi ile taşınan paketiniz adresinize sorunsuzca getirilir ve teslim edilir. İşlemler iki iş günü sürebilir. Pazar günü iş günü olarak hesaplanmamaktadır. Kargom nerede uygulamaları ile ya da sitemizden kargo hareketlerini inceleyebilirsiniz.


İçinde Neler Var?
Satın almadan önce öğrenmek istediğiniz içerik bilgisine göre bitkisel bileşenler arasında Bileşenleri için glutamin, magnezyum, B6 vitamini ( pridoksin ), B3 vitamini ( niasin ), potasyum, kito kompleksidir.


Kullanım Önerisi
Gece uyumadan 3 saat kadar öncesinde bir bardak su içinde çözdüreceğiniz 1 adet tableti tüketebilirsiniz.


Fiyatlar
Sitemiz üzerinden ürün talep eden müşterilerimiz için ihtiyaç duydukları miktara göre belirlenen fiyat listemizle 1 adet Keto Slim Tablet 79 tl + kargo ücreti, 2 adet Keto Slim Tablet 159 tl + ücretsiz kargo, 3 adet Keto Slim Tablet 209 tl + ücretsiz kargo olarak satılmaktadır.

Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ