Muhiku’yla Ailenize Unutulmaz Hediyeler Verin!

Muhiku'yla Ailenize Unutulmaz Hediyeler Verin!

Muhiku’yla Ailenize Unutulmaz Hediyeler Verin!
03 Temmuz 2020, Cuma günü, saat 20:20 'de eklendi.

 

 

Bizi bugün olduğumuz kişi haline getiren, fedakarlıklar yapan, karşılıksız seven ailemiz için hep en iyisini isteriz. Onların mutlu olduğunu görmek bize enerji verir. Aile büyüklerimiz her ne kadar hediye istemiyormuş gibi yapsalar ve paramızı kendimiz yerine onlar için harcıyor olma fikrinden hoşlanmıyor olsalar da aldığımız hediyeleri hep çok beğenirler. Sonuçta bizi koşulsuz seviyor olmaları jest yapmamızın önünde bir engel değil!

 

Muhiku, tüm sevdiklerimize olduğu gibi aile bireylerimiz için de harika hediye kutuları tasarlayarak bu sürecin hem bizim hem de ailemiz açısından daha keyifli olmasını sağlıyor. Siz paranızın hakkını veren bir hediye kutusu alırken sevdikleriniz de hayatlarına renk katan muhteşem ürünlere kavuşmuş oluyor.

 

Muhiku, 2018'in başından beri hazırladığı sürpriz kutularla binlerce insanın hayatına mutluluk getiren bir şirket. İsmini Mutlu Hissettiren Kutu kelimelerinden alan Muhiku, günlük yaşamında kendine vakit ayırmayı unutan insanlar için çok yönlü ve deneyim odaklı hediye kutuları hazırlayarak bize yenilikçi fikirler sunuyor. "Hediyenin yenilikçisi mi olur?” diye soruyorsanız hemen açıklayalım: Aklımıza ilk gelen çiçek, çikolata, gömlek, bluz gibi seçenekler artık herkes tarafından klişe olarak adlandırılıyor ve karşımızdaki kişiye de kısa süreli mutluluk dışında bir katkısı olmuyor.

 

Yenilikçi hediye konseptinin öncülerinden Muhiku; gurme tadım kutuları,  kişisel gelişimi destekleyen hobi/deneyim kitleri ve kitaplar, günlük rutinimize keyif katan bakım ve güzellik ürünleri, rahatlatıcı etkilere sahip tütsüler ve aromaterapi mumlar ekleyerek hazırladığı hediye kutularıyla sevdiklerimize unutulmaz bir armağan vermenin anahtarını sunuyor. Dilerseniz bugüne kadar bizim için uğraşan ve çalışan anne-babamız için Muhiku'dan ne gibi tercihler yapabiliriz hep birlikte göz atalım!

Anneye Hediye Kutuları

 

Muhiku'daki anneye hediye seçenekleri arasında gezerken birbirinden şık kutular bulacaksınız. Sağlıklı bitki çayları, keyifli ritüellleriyle hayatımızın bir parçası haline gelen Türk kahvesi, sevimli fincan takımları, mis gibi yasemin kokusuna sahip dekoratif mum ve fesleğen yetiştirme kiti en çok tercih edilenler arasında.

 

Kadınlar Günü, Anneler Günü gibi annelerimize hediye almak istediğimiz özel günlerde sınırlı sayıda çıkarılan kutuları değerlendirebileceğiniz gibi annenize doğum günü hediyesi almak istediğiniz bir dönemde de yukarıdaki ürünlerin bir araya getirildiği farklı kutuları tercih edebilirsiniz. Örneğin Keyifli Saatler Hediye Kutusu, her annenin ömrü boyunca mutlulukla kullanacağı ürünlerden oluşuyor.

 

İkili ahşap görünümlü fotoğraf çerçevesi ya da Godiva fındıklı çikolata seçerek siparişinizi oluşturabileceğiniz bu kutunun içerisinde bambu tabak ve beyaz seramik fincan bulunan bir kahve takımı, Türk kahvesi, hasır süslemeli sukulent ve sütlü kahve kokusuna sahip bir adet mum bulunuyor. İçerisine özel hediye notunda yazmasını istediğiniz mesajı da ekleyerek siparişinizi verebiliyorsunuz. Aynı şekilde dilerseniz içerisine tütsü, el kremi gibi annenizin hoşuna gidebilecek başka ürünler de ilave edebilirsiniz. Yurt içindeki teslimatlar için hediye kutularında ek bir kargo ücreti ödemenize de gerek yok! İstanbul'daki bir adrese göndereceğiniz hediyelerde ise çok makul bir ücret karşılığı özel kuryeyle hızlı teslimat hizmeti alabilirsiniz.

 

Anneye hediye olarak tercih edilebilecek bir diğer kutu ise ilhamını doğadan ve kadından alan Doğanın Güzellikleri Hediye Kutusu. Doğal ve organik ürünlerin ağırlıkta olduğu bu kutuda hibiskus çayı, ahşap tarak, doğal vücut lifi, el ve vücut kremi, %100 doğal lavanta sabunu, yasemin aromalı mum ve fındıklı çikolata bulunuyor. Kadınların kendine vakit ayırmasını sağlayan bu kutu, anneye doğum günü hediyesi olarak harika bir tercih olabilir.

Babaya Hediye Fikirleri

 

Babaya hediye almak çoğumuz için hayatımızdaki diğer insanlara hediye almaktan daha zor. Bunun birçok sebebi var: Erkeğe hediye seçeneklerinin gömlek, tişört gibi manevi bir anlam yükleyemeyeceğimiz özelliksiz seçeneklerden oluşması; saat, cüzdan gibi seçeneklerin uzun ömürlü olmasından dolayı sürekli alınamayacak olması ve tabii ki erkekler için üretilen ürünlerin kadınlar için üretilenlere kıyasla çok daha dar bir çerçevede olması.

 

Erkekler için en yenilikçi ve orijinal içerikleri bulabileceğiniz Muhiku'da tabii ki babalar da unutulmamış. Erkeğe hediye olarak sıkça tercih edilen iki kutuyu değerlendirebileceğiniz gibi dilerseniz kendi kutunuzu da tasarlayabilirsiniz. Sonuçta babanızı en iyi siz tanırsınız ve nelerden hoşlandığını, nelere ihtiyaç duyduğunu en iyi siz bilirsiniz.

 

Babaya hediye fikirleri bulmak için Kendi Kutunu Yap sayfasında beş dakika dolaşmanız yeterli. Her geçen gün daha da genişleyen ürün gamında size ilham verecek birçok hediyelik yer alıyor. Dilerseniz babanıza doğum gününde ya da Babalar Günü'nde hediye edebileceğiniz bir pahalı bir ucuz hediye önerisi verelim.

 

Babaya uygun fiyatlı hediye kutusu hazırlarken Antep fıstıklı çikolata, mat siyah kupa, bir adet kitap (biz dünya klasiklerinden Stefan Zweig'ın Satranç adlı kitabını tercih ettik), özel kutusunda siyah roller tükenmez kalem seçebilirsiniz. İçerisinde babanızın hoşuna gidecek ürünlerin yer aldığı bu kutu 50 TL'den daha ucuza geliyor. Fakat biz yine kargo ücreti ödememek için kutunuzu 50 TL'ye tamamlamanızı tavsiye ederiz.

 

Bütçeniz varsa ve babanıza uzun zaman sonra dolu dolu bir hediye vermek istiyorsanız Godiva dark çikolata, mat kupa, ahşap görünümlü ikili çerçeve, kahve aromalı mum, özel tasarım çorap, kitap ve özel kutuya sahip tükenmez kalem seçebilirsiniz. Muhiku'da anneye ve babaya hediye almak çok kolay!

Muhiku Web Sitesi: https://muhiku.com

Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ