Akşehirli gençler Fatma Turgut’la coştu

Akşehir Belediyesi; Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında gençler için bir konser düzenleyerek ünlü pop rock sanatçısı Fatma Turgut'u Akşehirli gençlerle buluşturdu.

Akşehirli gençler Fatma Turgut’la coştu
18 Mayıs 2022, Çarşamba günü, saat 10:05 'de eklendi.
Akşehir Açık Hava Tiyatrosu'nda gerçekleştirilen konseri binlerce kişi izlerken, yer bulamayanlar açık hava tiyatrosu kapısında dışarıdan konseri dinledi.

Konser öncesi Açık Hava Tiyatrosunu dolduran binlerce kişiyi hareketli müzikleri ve dans şovları ile coşturan ünlü Sunucu ve Showman Doğukan Alsay geceye ayrı bir renk kattı. Binlerce kişiye hep bir ağızdan şarkılar söyletip, seyircilerin cep telefonu ışıkları ile mükemmel görüntüler oluşturan Alsay, Akşehirli seyircileri mest etti.

Olağanüstü performansıyla muhteşem bir konsere imza atan Fatma Turgut, konseri boyunca en sevilen şarkılarını coşkulu kalabalık eşliğinde hep bir ağızdan söyledi
Küs olan sevgilileri telefonla barıştırmak istedi
Konser alanını dolduran gençlerle de sohbet eden Fatma Turgut, "Aranızda sevgilisi ile küs olan var mı?" diye sordu. El kaldıran kişiler arasından sevgilisi ile küs olduğunu söyleyen bir genç kızın cep telefonunu sahneye alan Fatma Turgut, erkek arkadaşını görüntülü aradı. Fatma Turgut "Merhaba ben Fatma Turgut.  Akşehir'de  arkadaşlara beraberiz” diyerek  konser alanını dolduran binlerce kişi ile birlikte "Değmesin Ellerimiz" şarkısını söyleyerek genç kızın sevgilisine dinletti.

Konser sonunda Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya tarafından Sanatçı Fatma Turgut'a bir plaket takdim edildi. Başkan Akkaya yaptığı konuşmada gençlerin ülkenin geleceği olduğunu kaydederek gençler için ne yapılsa az olduğunu ifade etti. Pandemi nedeniyle ara verilen konser etkinliklerine başladıklarını belirten Başkan Akkaya, bu yıl yapılacak Uluslararası Akşehir Nasreddin Hoca Şenliği kapsamından birbirinden değerli sanatçının Akşehir'de konser vereceğinin de müjdesini verdi.

Plaket takdiminin ardından Başkan Akkaya ve Sanatçı Fatma Turgut'u birlikte sahnede bekleten Showman Doğukan Alsay, binlerce seyircinin cep telefonu ışıklarını yaktırıp hep bir ağızdan  ‘Bir Şarkısın Sen' isimli şarkıyı Başkan Akkaya ve sanatçı Fatma Turgut için söyletti.
Konser sonunda Sunucu ve Showman Doğukan Alsay, bir after parti yapıp konser alanını dolduran gençleri hareketli müziklerle dans ettirdi. 
Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ