Başkan Altay: Verilmeyecek bir hesabımız olmadı

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, "Konya Valiliği'nin belediyeye esnafa destek için 6 milyon TL verdi" iddialarını yalanlayarak, " Önce Allah'a sonra millete hesap vereceğiz. Esnafa dağıtmak adına Valilikten herhangi bir para aktarılmamıştır." dedi

Başkan Altay: Verilmeyecek bir hesabımız olmadı
19 Nisan 2021, Pazertesi günü, saat 14:36 'de eklendi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, "Konya Valiliği'nin belediyeye esnafa destek için 6 milyon TL verdi" iddialarıyla ilgili basın toplantısı düzenledi. 

Mevlana Kültür Merkezi'nde düzenlenen basın toplantısında konuşan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, "Konya Valiliği'nin belediyeye esnafa destek için 6 milyon TL verdi" iddialarını yalanlayarak, "Oturdukları yerde Konya adına gündem oluşturmaya çalışıyorlar. Umarım bunu yapanlar utanır. Esnafımıza suyu ücretsiz kullandırdık, kira almadık, zam yapmadık. Biz Konyalıyız ve bu şehirde yaşamaya devam edeceğiz. Esnafla aramızı bozmaya çalışıyorlar ama başarılı olamayacaksınız. Burdan bir iş çıkmaz, bunlar asılsız iddialar. Meydanda tek başıma kalsamda gerçekleri haykırmaya devam edeceğim.Bu suni bir gündemdir. Konyalılar merak etmesin esnafla el ele kol kola yürütmeye devam edeceğiz" dedi. 
Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ