Reklam

Başkan Pekyatırmacı’dan personele bayram ziyareti

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Ramazan Bayramını da kapsayan 17 günlük tam kapanmanın ardından ilk mesai gününde belediye personeli ile bayramlaştı. Pekyatırmacı ziyaretlerini sosyal mesafeyi koruyarak gerçekleştirdi.

 Başkan Pekyatırmacı’dan personele bayram ziyareti
17 Mayıs 2021, Pazertesi günü, saat 14:42 'de eklendi.
Tam kapanma sonrası ilk mesai gününde Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı belediye personeli ile bayramlaştı.
İlk olarak Park ve Bahçeler Müdürlüğünde görev yapan personelle bir araya gelen Başkan Pekyatırmacı, sosyal mesafeyi koruyarak personelin bayramını kutladı. Pekyatırmacı daha sonra Sakarya Zabıta Karakolu, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, Tesisler Müdürlüğü ve Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğünü ziyaret ederek personelin bayramını tebrik etti, çalışmalarında başarılar diledi. 

Günün son ziyaretinde Selçuklu Belediyesi Sosyal Tesis ve Ana Hizmet Binasında görev yapan personel ile bir araya gelen Başkan Pekyatırmacı, sosyal mesafe ve maske kuralı çerçevesinde personeli ziyaret etti. Pekyatırmacı, hizmet almak için belediyeye gelen vatandaşların da bayramını kutladı.
Başkan Pekyatırmacı personeline verdiği desteklerinden dolayı teşekkür etti.
Belediye personeline bugüne kadar gösterdikleri gayretlerden dolayı teşekkür eden Başkan Pekyatırmacı, "Pandemi süreci ile geçen bir bayramı daha geride bıraktık. Bayramın sonrasındaki ilk mesai günümüzde personelimizle bayramlaştık. Tam kapanma süresinde görevine devam eden tüm personelime teşekkürlerimi sunuyorum. Bu zorlu süreçte çalışarak desteklerini bir an olsun esirgemediler. Bu bayramda aldığımız tüm önlemler bizi gelecek bayramlara ulaştıracaktır." dedi.
Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ