Cinayete kurban giden kadının cesedini parçalayıp 6 torbada taşımışlar

84 gündür kayıp olarak aranan kadının öldürüldüğü iddiasına ilişkin gözaltına alınan 6 şüpheli tutuklandı. Keskin'in iple boğularak öldürüldüğü, cesedinin balta ve nacakla parçalandıktan sonra 6 torbayla taşınıp yakıldığı, ardından gömüldüğü ortaya çıktı.

Cinayete kurban giden kadının cesedini parçalayıp 6 torbada taşımışlar
25 Ocak 2022, Salı günü, saat 11:15 'de eklendi.
Konya'da yaşayan 3 çocuk annesi Kerziban Keskin, geçen yıl ekim ayının ilk haftasında Antalya'nın Serik ilçesinde yaşayan H.D. isimli kadın arkadaşının yanına geldi.
Keskin, Serik'e geldikten 20- 25 gün sonra ortadan kayboldu. Keskin'in Konya'da yaşayan çocukları, anneleri hakkında kayıp başvurusunda bulundu. 83 gündür kayıp olarak aranan emlak zengini Kerziban Keskin'in cinayete kurban gittiği ortaya çıktı.
"H.D., BU VAHŞİ EYLEMDE BAŞARILI OLMAYINCA CESEDİ PARÇALARA AYIRDI"
Bir televizyon programına bağlanan R.B., canlı yayında gözyaşları içerisinde cinayet itirafında bulundu. Şahıs, Keskin'in H.D. tarafından boğularak öldürüldüğünü, ardından da cesedin 2 gün evde bekletildiğini anlattı. Şahıs, Kerziban Keskin'in cesedini ortadan kaldırmak için plan yaptıklarını ve cesedi benzinle evin banyosunda yaktıklarını söyledi. Şahıs, "H.D., bu vahşi eylemde başarılı olmayınca cesedi parçalara ayırdı" diye konuştu.
6 KİŞİ TUTUKLANDI
Kayıp Kerziban Keskin'in (61) bir televizyon programında öldürüldüğü itirafında bulunulması üzerine başlatılan soruşturma sonrası gözaltına alınan H.D, R.Ç, R.B, İ.B, K.A. ile R.A.T'nin emniyetteki işlemleri tamamlandı. Sağlık kontrolünden geçirilen zanlılar, yoğun güvenlik önlemleri altında Serik Adliyesine sevk edildi. Şüpheliler,çıkarıldıkları nöbetçi sulh ceza hakimliğince tutuklandı.
CESEDİNİ PARÇALAYIP 6 TORBADA TAŞIMIŞLAR
Ayrıca Keskin'in iple boğularak öldürüldüğü, cesedinin balta ve nacakla parçalandıktan sonra 6 torbayla taşınıp yakıldığı, ardından gömüldüğü ortaya çıktı.
Zanlıların gösterdiği bölgede yapılan kazılarda ise Keskin'in cesedine ait olduğu değerlendirilen kemik parçaları bulunmuştu. 
Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ