Asım Cengiz Yaşlı Bakım Ve Refakatçi Evinin İnşaatı Hızla Yükseliyor

Seydişehir Belediyesi tarafından arsa tahsisi gerçekleştirilen, yapımı Cengiz Holding tarafından üstlenilen Asım Cengiz Yaşlı Bakım ve Refakatçi Evinin inşaatı hızla yükseliyor.

Asım Cengiz Yaşlı Bakım Ve Refakatçi Evinin İnşaatı Hızla Yükseliyor
29 Kasım 2021, Pazartesi günü, saat 11:23 'de eklendi.
Seydişehir Belediyesi ve Cengiz Holding işbirliğiyle 5 ay önce temeli atılan ‘Asım Cengiz Yaşlı Bakım ve Refakatçi Evi Projesi'nde çalışmalar aralıksız devam ediyor.  

Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Anabağlar Mahallesi Prof. Dr. Necmettin Erbakan Caddesi üzerinde mülkiyeti Seydişehir Belediyesi'ne ait taşınmaz üzerine Cengiz Ailesi tarafından 4 bin 900 m² kapalı alan üzerine inşa edilen Yaşlı Bakım ve Hasta Refakatçi Evinin Seydişehir ve bölgenin büyük bir ihtiyacını karşılayacağını kaydetti. 

Hayata geçirilen projenin Seydişehir'e hayırlı olmasını dileyen ve çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Tutal, "yaklaşık 5 ay önce birlik ve beraberlik içerisinde Seydişehir'imizin ve bölgemizin en büyük ihtiyaçlarından biri olan yaşlı bakım ve hasta refakatçi evimizin kaba inşaatı tamamlanmak üzere.

Hayırsever Cengiz Holding ile birlikte yürüttüğümüz bu projemizi yıl sonuna kadar tamamlamayı hedefliyoruz. Projemiz tamamlandığında sadece Seydişehir'imize değil bölgemize de hizmet verecek. Bu anlamda büyük önem taşıyan projemizin hızlı bir şekilde tamamlanması için hassasiyetle çalışmalarımıza devam ediyoruz. İnşaat çalışmalarında sona gelinmiş durumda” dedi. 

Cengiz Ailesi başta olmak üzere hayırsever Şaban Cengiz ve Ekrem Cengiz'e tüm Seydişehirliler adına da teşekkür eden Başkan Tutal, "toplamda 10 Bin 156 m² alan üzerinde, 4 Bin 900 m²'si kapalı alan olacak şekilde bodrum, zemin kat ve üzeri 3 kat olacak şekilde 5 kat olarak planlanan Yaşlı Bakım ve Refakatçi Evimizin içerisinde 50 m²'lik 36 oda, Doktor Odaları, Sosyal aktivite alanları, Dinlenme Salonları, Kafeterya, Restoran, TV Odaları, Hobi Salonları ve bahçesi bulunacak.

Böylesi modern ve kullanışlı bir projeyi ilçemize kazandıran hayırsever Cengiz Ailesi olmak üzere Şaban Cengiz ve Ekrem Cengiz'e ilçemize ve bizlere vermiş olduğu desteklerden dolayı tüm ilçe sakinlerim adına teşekkür ediyorum. Projemizin temellerini hep birlikte atmıştık. Projemiz tamamlandığında inşallah yine hep birlikte Seydişehir'imize böyle bir hizmeti kazandırmanın mutluluğunu yaşayacağız. Tekrardan projemizin ilçemize ve bölgemize hayırlı olmasını diliyorum, birliğimizin, beraberliğimizin ve dayanışmamızın daim olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.
Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ