İl Milli Eğitim Müdürü Büyük’ten YKS mesajı

Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, gerçekleştirilecek olan YKS öncesinde bir mesaj yayınlayarak gençlere başarılar diledi.

İl Milli Eğitim Müdürü Büyük’ten YKS mesajı
25 Haziran 2021, Cuma günü, saat 11:58 'de eklendi.
Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük mesajında şu ifadelere yer verdi: "Gençlerimizin hedef ve idealleri doğrultusunda inşa edilmiş bir geleceğe sahip olmaları, ancak doğru, yerinde ve başarılı bir akademik hayatın neticesinde ortaya çıkacaktır. Böyle bir hayatın en önemli aşamalarından biri de lise eğitimini tamamlamış öğrencilerimizin gireceği ‘Yükseköğretim Kurumları Sınavı'dır.

Gençlerimiz, bu sınavın sonunda kendilerini bekleyen yükseköğrenim kurumuna adım atarak tüm hayatları boyunca onları etkileyecek bir eşiği de atlamış olacaklardır. 

Bu sınava girecek öğrencilerimizin geri planda çok büyük emekler verdiğini biliyoruz; inanıyoruz ki hayatta verilen hiçbir emek karşılıksız kalmaz. Çalışan, çaba gösteren, daha başarılı olma adına pek çok şeyden feragat eden gençlerimiz, sınavlardan da en güzel neticeyi alacaklardır. Başarılı olacaklarına olan inançlarını asla yitirmeden ve ümitsizliğe kapılmadan ideallerine doğru ilerlemelidirler. Onlar emin adımlarla yollarında ilerledikçe başarı da doğal bir süreç olarak kendiliğinden gelecektir. 

Bu duygu ve düşünceler içerisinde 26 ve 27 Haziran 2021 tarihlerinde 3 farklı oturumda yapılacak YKS'ye girecek olan Konya'daki öğrencilerimiz başta olmak üzere, tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, her birinin hayal ve hedeflerine ulaşacakları bir yükseköğretim kurumuna yerleşmelerini temenni ediyorum." 
Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ