Konya emniyeti şehit aileleri ve gazilerle bir araya geldi

Konya İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Şehit aileleri, Gaziler ve Gazi aileleri ile tanışma münasebetiyle Şehit ve Gaziler onuruna yemek programı düzenlendi.

Konya emniyeti şehit aileleri ve gazilerle bir araya geldi
26 Eylül 2021, Pazar günü, saat 09:22 'de eklendi.
Konya Engelsiz Yaşam Parkında düzenlenen yemek programına İl Emniyet Müdürü Engin DİNÇ, Konya Polis Eşleri Derneği Başkanı Yasemin DİNÇ, İl Emniyet Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, Şehit aileleri, Gaziler ve Gazi aileleri katıldı.

"AYNI SOFRA ETRAFINDA TOPLANMAKTAN ONUR DUYDUM"
Programda konuşan Konya İl Emniyet Müdürü DİNÇ, Vatan için canını veren kıymetli Şehitlerin aileleri ve Gazilerle aynı sofra etrafında toplanmaktan ve aynı yemeği paylaşmaktan büyük bir  onur duyduyuğunu dile getirdi. 

"BUGÜNE KADAR OLDUĞU GİBİ BUNDAN SONRA DA ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİMİZİN YANINDAYIZ"
Konuşmasının devamında DİNÇ, vatanını ve değerlerini canından aziz bilmiş, varlığına yönelen tehditlere karşı her türlü güçlüğe göğüs gererek, omuz omuza mücadele etmeyi ilke edinmiş emniyet teşkilatı olarak, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da  şehit aileleri ve gazilerimizin ihtiyaçlarının karşılanması, sorunlarının giderilmesi için her zaman daha iyisini yapabilmenin gayreti içindeyiz ve olmaya da devam edeceğiz. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, kederli ailelerine sabır ve başsağlığı dilerim. Gazilerimize de mutlu ve sağlıklı bir ömür temenni ederim ifadelerini kullandı.

Program sonunda İl emniyet Müdürü DİNÇ, Şehit ve Gazilerin çocuklarıyla da bir araya gelerek uçurtma uçurtmayı da ihmal etmedi.
Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ