Kulu’da öğrencilerin mezuniyet sevinci

Konya'nın Kulu ilçesinde 2020-2021 eğitim-öğretim yılı yıl sonu mezuniyet töreni ve etkinliği düzenlendi.

Kulu’da öğrencilerin mezuniyet sevinci
25 Haziran 2021, Cuma günü, saat 11:20 'de eklendi.
Kulu Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu tarafından düzenlenen mezuniyet töreni ve etkinliğine, Kulu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çağlayan, Şube Müdürü Muhammed Turşak, Okul Müdürü Cem Arslan, Öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Mezuniyet töreninin açılış konuşmasını gerçekleştiren Milli Eğitim Müdürü Çağlayan, öğrencileri tebrik ederek, başarılar diledi.

Daha sonra konuşan Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Müdürü Cem Arslan bilgilendirmelerde bulundu. Arslan, " Kurum olarak 2019-2020 eğitim öğretim yılında 19 öğrencimizi Fen Liselerine gönderdik. Bu yıl da sizlerin aynı başarıyı göstereceğinize inancımız tamdır. Gelecek yıl da hedefimiz en az 25 öğrencimizi Fen Liseleri ile buluşturmaktır. 

Tecrübeli ve dinamik öğretmen kadromuzla her geçen yıl daha büyük başarılara imza atmanın gurunu yaşıyoruz ve yaşamaya devam edeceğiz. Okula ilk başladığınız günden bugüne değin, eğitildiniz, bilgi ve erdemle donatıldınız, bugün bir mezuniyet yaşıyorsunuz. Biliniz ki her mezuniyet bir 
başka basamağın başlangıcıdır. Ülkemizin geleceği siz değerli gençlerimizin, bundan sonraki her başarısı gurur kaynamızdır. Hepinizi tebrik eder, başarılar dilerim. " dedi. 

Konuşmaların ardından öğrenciler keplerini fırlattı. Daha sonra Milli Eğitim Müdürü Çağlayan ve davetliler tarafından öğrencilere mezuniyet belgeleri takdim edildi. 

Ertan Özkök/Kulu
Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ