Selçuklu Sanat Akademisi yaz dönemi kayıtlarında son günler

Selçuklu Belediyesi tarafından sanat hayatına kazandırılan ve yoğun ilgi gören Selçuklu Sanat Akademisi yaz dönemi kayıtları 29 Mayıs tarihinde sona eriyor.

Selçuklu Sanat Akademisi yaz dönemi kayıtlarında son günler
25 Mayıs 2022, Çarşamba günü, saat 14:14 'de eklendi.
Selçuklu Belediyesi tarafından hayata geçirilen Selçuklu Sanat Akademisi projesi ile vatandaşların kendilerini geliştirebilmeleri ve gençlerin yeni ufuklar kazanmaları  adına 3.döneminde de çalışmalarını sürdürüyor.
Yoğun ilgiyle karşılanan  ve yaz dönemi kayıtları başlayan Selçuklu Sanat Akademisi'nde kurslar için kayıt süresi 29 Mayıs tarihinde bitiyor. 
3.döneminde de sanat severleri ağırlayacak olan Selçuklu Sanat Akademisi "Sahne Sanatları Eğitimi”nde  8-12 yaş grubundaki çocuklar ile 13-16 yaş grubundaki gençlere drama eğitimleri verilecek.
​Her yaş grubundan kursiyere hitap eden  diksiyon, Fotoğrafçılık, Etkili İletişim ve Beden Dili, Aile ve Evlilik Hayatı, Liderlik, Ailede Din Eğitimi, Ailede Din Eğitimi, Çocuklar İçin Resim Eğitimi, Etkili ve Hızlı Okuma gibi eğitimlerin yer aldığı   "Kişisel Gelişim Eğitim Kursları” da diğer kategori de yer alıyor.
Katılımcılara eğitimlerinin sonunda  sertifika da verilecek. Sahne Sanatları Eğitimi ve Kişisel Gelişim Eğitim Kursları olarak iki kategoride  ile katılımcılarına eğitim verecek olan Selçuklu Sanat Akademisi'ndeki tüm detaylara ve kayıt işlemlerine www.selcuklusanatakademisi.com adresinden ulaşılabiliyor. 
Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ