Karapınar’da “Çiftlikte Parti Var” oyunu

Karapınar Belediyesi kültürel etkinlikler kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa olarak Karapınar Kültür Merkezinde Ankara Ahşap Adımlar Kukla Tiyatrosu oyuncuları tarafından "Çiftlikte Parti Var” isimli çocuk oyunu etkinliği öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılandı.

Karapınar’da “Çiftlikte Parti Var” oyunu
03 Mayıs 2019, Cuma günü, saat 15:58 'de eklendi.
Çocukları bilinçlendirmenin yanı sıra eğlence, arkadaşlık, paylaşma, hayvan sevgisi, güven. merhamet, saygılı ve sabırlı olmak gibi değerler üzerinden bir çiftlikte yaşanan olayları anlatan oyunu 1.2.ve 3. Sınıf öğrencileri tarafından büyük bir beğeni ile izlendi. 

Çiftlikte Parti Var isimli oyunu Belediye Başkanı Mehmet Yaka, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Sağdıç, Şube Müdürü Mustafa Uysal ve öğrencilerin katılımları ile gerçekleşti.

Başkan Yaka oyun sonunda yaptığı konuşmada "Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü olarak iki gün boyunca yaklaşık 2 Bin öğrencimiz Kültür Merkezinde 8 seans olarak izleme fırsatı buldular. Ahşap Adımlar Kukla Tiyatrosu'nun yönetmeni Serkan Bilgin'e ve oyuncu kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Belediye olarak kültürel etkinliklerimiz devam edecektir”dedi. 

Öğrenciler ilgiyle izlediği tiyatro gösterisi sonunda oyuncuları ayakta alkışladı.
Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ