Baloğlu’ndan Ağız ve Diş Hastanesi Polikliniği’ne ziyaret

AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu, Sağlık Bakanlığı tarafından Eski Akşehir Devlet Hastanesi ek binasında yapılan tadilat sonrası buraya taşınarak hizmet vermeye başlayan Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Akşehir İlçe Polikliniği Merkezini ziyaret etti.

 Baloğlu’ndan Ağız ve Diş Hastanesi Polikliniği’ne ziyaret
07 Nisan 2017, Cuma günü, saat 17:30 'de eklendi.
Milletvekili Baloğlu'nun poliklinik merkezi ziyaretine Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, AK Parti İlçe Başkanı A. Bahadır Örs, belediye meclis üyeleri ile AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri de eşlik etti.

Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Mehmet Teker ile Akşehir İlçe Polikliniği Sorumlu Hekimi Yasin Nuri Ülkü'den merkez hakkında bilgi alan Milletvekili Baloğlu ve beraberindeki heyet, tedavi için gelen hastalarla da sohbet etti. 

Milletvekili Baloğlu, Akşehir'de hizmet vermeye başlayan poliklinik merkezinin hayırlı olmasını dileyerek "Sağlık Bakanlığımızca eski Akşehir Devlet Hastanesi ek binasında yapılan tadilat sonrası Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi'ne bağlı olarak hizmet vermeye başlayan Akşehir İlçe Polikliniği Merkezi'mizde incelemelerde bulunduk. Şu an merkezimizde 10 hekim hastalarımızı tedavi ederken, toplamda 30 personel ile vatandaşlarımıza hizmet verilmektedir. 15 üniteli merkezimiz önümüzdeki günlerde yapılacak yeni hekim atamalarıyla tam kapasitesiyle çalışmalarını sürdürecek ve Akşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmet vermeye devam edecektir. Modern laboratuvarlar, radyolojik görüntüleme ve merkezi sterilizasyon ünitesi ile modern bir şekilde vatandaşlarımızın ağız ve diş sağlığı tedavisini gerçekleştirecek olan bu sağlık merkezimizin Akşehir'imize ve çevresine hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.  
Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ