Tüp Bebek İle Çocuk Sahibi Olmak

Tüp Bebek İle Çocuk Sahibi Olmak

 Tüp Bebek İle Çocuk Sahibi Olmak
23 Ocak 2017, Pazertesi günü, saat 14:43 'de eklendi.
Her geçen yıl daha da büyüyen ve güçlenen tüp bebek merkezimiz, tüp bebek alanında klinik ve laboratuar anlamında tüm tüp bebek merkezleri içerisinde oldukça ayrıcalıklı bir konumdadır. Bu nedenle merkezimiz bilimsel anlamdaki gücünü, daha yaygın bir hasta memnuniyeti ve daha mutlu sonuçlanan tedavi yöntemleri için kullanmayı ilke edinmiştir.

Avrupa ülkelerinde uygulanmayan, uygulanması yasal olmayan fakat Kıbrıs'ta herhangi bir yasal engelleme söz konusu olmadığı için cinsiyet seçimi uygulamaları merkezimizde rahatça uygulanabilen bir uygulamadır. Embriyo olmaya uygun hiçbir yumurtanın bulunmadığı anne adaylarımız için uygulanan yumurta nakli tedavileri ya da kendi yumurtaları olmasına karşın bunlarla gebe kalamayacağı saptanan anne adaylarımız için embriyo donasyonu tedavileri gibi birçok tüp bebek uygulaması da merkezimizin başlıca tüp bebek tedavileri için başvurduğu ve başarı oranları yüksek yöntemleridir. Bunların yanı sıra her türlü jinekolojik problem, gebelik takibi ve doğum gibi birçok kadın sağlığını ilgilendiren konuda da uzman doktor kadromuzla sizlere her zaman yardımcı olabilmeyi ümit etmekteyiz. Biliyoruz ki sizler bu zorlu süreç hakkında birçok endişeye, soruya ve strese sahipsiniz. Çoğu zaman çaresiz, korkmuş ve hatta yıpranmış hissedebilirsiniz. Ancak bu konuda en önemli şey ise seçtiğiniz tüp bebek merkezinin sizlerle ne derece yakından ilgilendiğidir. Her tüp bebek merkezi bir hastalık için tedavi uygulaması yapabilir. Ancak bunu yaparken üstünde durulması gereken en önemli şey tedavi sürecini baştan sona sizin geçirdiğinizdir ve size olan muamelenin de her zaman daha özel olması gerektiğidir. Bizler bu zorlu sürecin farkındayız ve sizlere gerek tedaviniz için gerek psikolojik anlamda her zaman yardım etmeyi ummaktayız.

Tüp bebek tedavi uygulamaları hakkında web sitemizde sizlere birçok yararlı makale sunduk. Yapılabilecek olan tüm incelemeler ve tedavi yöntemleri konusunda bilgiler vermeye çalıştık. Sizler de bu tedaviyi almadan önce mutlaka sitemizdeki faydalı linklerden yararlanarak detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Aynı zamanda telefon numaralarımızı kullanarak da bizlere tüm merak ettiğiniz konuları yöneltebilirsiniz. Ancak tüm kapsamlı incelemeler ve tedaviler için sizleri de merkezimizde görmekten mutluluk duyarız.
 
Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ