Elkin’den Beyşehir’e kapalı sulama sistemi müjdesi

AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Recep Elkin, yöre çiftçisinin uzun zamandan beridir özlemle beklediği kapalı sulama sistemi projesi çalışmalarının başladığını bildirdi.

Elkin’den Beyşehir’e kapalı sulama sistemi müjdesi
04 Temmuz 2020, C.tesi günü, saat 16:14 'de eklendi.
Başkan Elkin, yaptığı yazılı açıklamada, ilçe teşkilatı olarak Ankara'da bakanlıklar nezdinde yürüttükleri girişim ve çalışmaların meyvesini verdiğini söyledi.

Bir süre önce AK Parti Konya Milletvekilleri Gülay Samancı ve Tahir Akyürek'le birlikte ilçe teşkilatı olarak heyet halinde Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'u ziyaret ettiklerini hatırlatan Elkin, bu ziyarette yapılan görüşmelerde ele alınan bölgeyi yakından ilgilendiren yatırım ve planlamaların hayata geçirilebilmesi için düğmeye basıldığını belirtti.
Bu kapsamda ilk etapta çiftçilerin dört gözle beklediği kapalı sulama sistemi çalışmalarının başlatıldığını vurgulayan Elkin, şunları kaydetti:

"Kapalı sulama sistemi talebimize göstermiş oldukları ilgiden dolayı Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum'a, Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Dr.Bekir Pakdemirli'ye, Konya milletvekillerimiz Gülay Samancı Hanımefendi ile Sayın Tahir Akyürek'e ilçemiz adına çok teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz."
Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ