İbrahim Ay’dan teşekkür mesajı

MHP Meram İlçe Başkanı İbrahim Ay, koronavirüsle mücadele kapsamında teşekkür mesajı yayımladı.

İbrahim Ay’dan teşekkür mesajı
20 Mayıs 2020, Çarşamba günü, saat 01:36 'de eklendi.
Ay mesajında şu ifadelere yer verdi:

'Tüm dünyayı etkisi altına alan salgının etkileri ilçemizde de etkisini göstermiş gerek hemşehrilerimizin gerekse yerel yöneticilerimizin hassasiyeti ile minimum etki ile atlatma mücadelesi etkisini göstermeye başlamıştır. Sabırla evde kalan hemşehrilerimiz büyük bir sorumluluğu yerine getirmiş mutlu, huzurlu, sağlıklı günlerde buluşma ümidini, sağlıkla evde kalarak artırmıştır. 

Her olumsuzlukta bir hayır vardır anlayışının ağır bastığı bu dönemde birlik beraberliğimiz hiç olmadığı kadar artmış yardımsever hemşehrilerimiz seferber olmuş hayırda yarışmışlardır. Büyük sorumluluk bilinciyle hareket eden iş adamlarımıza, hayırseverlerimize teşekkürü borç biliriz.

Hemşehrilerimize desteğini esirgemeyen  Meram Kaymakamımız Sayın Resul Çelik'e gece gündüz demeden fedakarca mücadele eden tüm ilçe yöneticilerimize, siyasi parti temsilcilerimize Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Kavuş'a belediye yöneticilerimize, sahada mücadele eden işçi, memur belediye çalışanlarımıza, sağlık çalışanlarımıza, emmiyet mensuplarımıza teşekkür ederiz.'
 
Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ