Başkan Karaarslan’dan Ramazan Bayramı ve 3 Mayıs Milliyetçiler Günü mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Konya İl Başkanı Sayın Remzi Karaarslan, Ramazan Bayramı ve 3 Mayıs Milliyetçiler Günü münasebetiyle basın açıklaması yaptı.

Başkan Karaarslan’dan Ramazan Bayramı ve 3 Mayıs Milliyetçiler Günü mesajı
01 Mayıs 2022, Pazar günü, saat 12:21 'de eklendi.
Başkan Karaarslan, açıklamasında şu ifadelerre yer verdi:

"Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan mübarek Ramazan Ayını geride bırakarak bayram günlerine ulaşmış, bulunmaktayız. Cenab-ı Allah'tan, O'nun rızasını kazanmak amacıyla tuttuğumuz oruçların, samimiyetle gerçekleştirdiğimiz ibadetlerin kabulünü niyaz ediyorum.

Bayramlar küskünlerin barıştığı, kırgınlıkların unutulduğu, Birlik ve beraberliğin pekiştiği günlerdir. Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli'nin bayram mesajında dediği gibi "Bayramımız birdir, bayrağımız birdir, kıblemiz birdir, kaderimiz birdir, has bahçemiz olan devletimiz ve milletimiz birdir.” MHP devletimizin, birlik ve beraberliğimizin her daim teminatı olmuş ve olmaya da  devam edecektir. Şüphesiz aziz Türk Milletinin her ferdi bunun bilinci içerisindedir. Bu mübarek Ramazan Bayramında birlik ve beraberliğimize, kardeşliğimize kastetmek isteyenlere, kardeşliğimizi bozmak isteyenlere verilecek en güzel cevap kardeşliğimize, birliğimize, beraberliğimize, devletimize sahip çıkmaktır.

3 Mayıs Milliyetçiler Günü
Yine bilindiği üzere 3 Mayıs 1944 den bugüne her 3 Mayıs Milliyetçiler Günü olarak kutlanmaktadır.  Ramazan Bayramının ikinci günü aynı zamanda 3 Mayıs Milliyetçiler Günü olarak kutlanacak ve başta Merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş, Merhum Nihal Atsız ve mücadele arkadaşları rahmet ve minnetle yad edilecektir.

Bu vesile ile Konyalı hemşerilerimizin ve Asil Türk Milletinin hem Mübarek Ramazan Bayramını hem de Milliyetçiler Gününü kutlar, Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçelinin de dediği gibi; 
 "Her günümüz bayram olsun.
Allah yar ve yardımcımız olsun.
Niyaz ederim ki, bu bayramda uzatılan hiçbir el geri çevrilmesin, barış ve kardeşliğimiz ebediyete kadar var olsun.” diyorum."
Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ