Ahmet Çalık’ın hayatını kaybettiği kazanın detayları

Konyaspor'un 27 yaşındaki oyuncusu Ahmet Çalık'ın hayatını kaybettiği kazanın detayları ortaya çıktı.

Ahmet Çalık’ın hayatını kaybettiği kazanın detayları
11 Ocak 2022, Salı günü, saat 13:00 'de eklendi.
Türk sporu bugün kötü bir haberle sarsıldı. Konyaspor'un 27 yaşındaki stoperi Ahmet Çalık, Ankara-Niğde yolunda geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.
NİKAH İŞLEMLERİ İÇİN ANKARA'YA GİDİYORDU
Çalık'ın hayatını kaybettiği kazanın detayları ortaya çıktı. Ahmet Çalık, ailesini ziyaret etmek ve nikah işlemlerini halletmek için Ankara'ya gidecekti.
Nikah öncesi nişanlısıyla fotoğraf çektirmek için de yola çıkan Ahmet Çalık, Ankara-Niğde yolunda, hızla giderken aracının kontrolünü kaybetti.
Ahmet Çalık'ın cenazesinin getirildiği Gölbaşı Devlet Hastanesi'nde açıklamalarda Ahmet Çalık'ın çocukluk arkadaşı Önder Eryıldırım: "Etlik'te aynı mahallede beraber büyüdük. Aynı zamanda kuaförlüğünü de uzun süre yaptım. Annesi, babası Etlik'te oturuyordu. Nikah işlemleri için Konya'dan Ankara'ya geliyordu. Yakın zamanda nikahı vardı." diye konuştu.
Çok üzgün olduklarını dile getiren Eryıldırım, şu ifadeleri kullandı: "Maalesef çok üzücü haber aldık. Tüm Türkiye'nin başı sağ olsun. Gerçekten çok üzücü, diyecek bir şey bulamıyorum. Allah rahmet eylesin, içimiz yandı. Herkes gibi çok üzgünüm. Yer kaygan olduğu için aracı kaymış ve takla atmış. Bugün ikindi namazına müteakip Elmadağ'da aile kabristanlığında defnedilecek.
Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ