Başkan Fatih Özgökçen’den taraftara çağrı

Konyaspor, 2021-2022 Sezonu'na tarihi bir başlangıç yaptı ve oynadığı oyun ile spor camiasının büyük beğenisini kazandı.

Başkan Fatih Özgökçen’den taraftara çağrı
15 Aralık 2021, Çarşamba günü, saat 17:53 'de eklendi.
Süper Lig'in 17. haftasına 30 puan toplayarak 2. sırasında giren yeşil-beyazlılar, 18 Aralık Cumartesi günü Fraport TAV Antalyaspor'u ağırlayacak. 

Başkan Fatih Özgökçen, cumartesi günü takımın çok önemli bir maça çıkacağını hatırlatarak, "Herkesin malumu, takımımız tarihi bir başlangıç yaptı. Oynadığı oyun, sahada gösterdiği karakter herkes tarafından takdir ediliyor. Bu noktada taraftarımıza bir çağrıda bulunmak istiyorum. Eski günlerde olduğu gibi 42 bin kişilik koro tribündeki yerini almalıdır. Çünkü taraftarımızın desteğine gerçekten ihtiyacımız var. Takımımız bunu hakediyor.” dedi.

Taraftarların PASSOLIG kartını güncellemesi gerektiğini hatırlatan Başkan Özgökçen, şunları kaydetti:

"Passolig verilerine göre Konyaspor passo kartına sahip 169.076 kişi var. Ne yazık ki yüzbini aşan kişiden sadece 20 bin kişinin Konyaspor Passo kartını güncellediğini görüyoruz. Üzülerek ifade ediyorum, Konyaspor'un büyük taraftarına bu sayılar gerçekten yakışmıyor. Bütün taraftarımızın passolig kartını güncellemesini bekliyoruz. Antalyaspor maçıyla başlayarak sezon sonuna kadar takımımızı tribünden desteklemelerini istiyoruz.”
Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ