Ertaş: Kendimi kanıtlamak istiyorum

Konyaspor Akademisi'nden yetişen ve Konyaspor A takımına yükselen genç kaleci Deniz Ertaş, kendisini kanıtlamak istediğini söyledi. Bireysel olarak da antrenmanlarını sürdürdüğünü ifade eden Ertaş, "Hocalarımızın ve abilerimin her dediğini dikkatle dinleyerek uygulamaya çalışıyorum” dedi.

Ertaş: Kendimi kanıtlamak istiyorum
15 Eylül 2021, Çarşamba günü, saat 12:51 'de eklendi.
Süper Lig ekiplerinden Konyaspor'un genç file bekçisi Deniz Ertaş, kendisini kanıtlamak istediğini söyledi. Konyaspor Akademisi'nden yetişen ve Konyaspor A takımıyla birlikte antrenmanlara çıkan genç file bekçisi, milli maçlar nedeniyle liglere verilen arada Gençlerbirliği ile oynanan hazırlık maçında da forma şansı bulmuştu. 

"BANA GÜVENEN HOCALARIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Performansı ve gelecek hedefleriyle ilgili olarak konuşan genç file bekçisi Deniz Ertaş, "Öncelikle Gençlerbirliği maçında oynadığım için çok mutluyum. Bana bu şansı veren hocalarıma çok teşekkür ediyorum. Çok fazla top gelmemesine rağmen benim açımdan iyi bir maçtı. Abilerimle iletişimimiz gayet güzeldi” dedi.

"ÖNCELİKLİ HEDEFİM KONYASPOR, SONRA AVRUPA”
Gelecek hedefleriyle ilgili olarak da konuşan Ertaş, "İlk hedefim öncelikle kendimi ispat ederek Konyaspor kadrosunda yer almak. Ardından Avrupa'da, İngiltere Premier Lig'de oynayabilmek” diye konuştu. 

"HOCALARIMIN VE ABİLERİMİN SÖZÜNDEN ÇIKMIYORUM”
Bireysel olarak antrenmanlarını sürdürdüğünü de ifade eden Deniz Ertaş, "Antrenmanlarımız çok güzel bir şekilde devam ediyor. Hocalarımızın ve abilerimizin her söylediğini çok dikkatli dinleyerek uygulamaya çalışıyorum. Bireysel olarak da haftanın belirli günleri kondisyon çalışmaları yapıyorum. Hocalarımızın vermiş olduğu bir rapor var. Bu doğrultuda fiziksel olarak da güçleniyorum” ifadelerini kullandı. (Hasan Yıldırım)
Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ