Seydişehir’de turnuvalar başlıyor

Seydişehir Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen Başkanlık Kupası Futbol turnuvası başlıyor.

Seydişehir’de turnuvalar başlıyor
29 Mayıs 2022, Pazar günü, saat 10:55 'de eklendi.
Seydişehir Belediyesi tarafından düzenlenen futbol turnuvası için başvurular alınmaya başlandı. 

TIKLA BAŞVUR
16 yaş ve üzeri sporcuların katılımıyla düzenlenecek olan Seydişehir Belediyesi Başkanlık Kupası Futbol Turnuvasında katılmak isteyen sporcular, www.seydisehir.bel.tr adresindeki etkinlikler bölümünde yayınlanan başvuru formunu doldurup Atatürk Spor Salondan başvurularını yapabilecek.

Başvurular 7 Haziran mesai bitimine kadar devam edecek. 11 kişilik takımlar halinde gerçekleştirilecek olan ve her takımda en fazla 4 lisanslı sporcunun oynatılabileceği müsabakaların kura çekimleri 8 Haziran günü saat 16.00'da gerçekleştirilecek. Müsabakalar ise 10 Haziran Cuma günü grup maçlarıyla başlayacak. 

Seydişehir'de geleneksel hale getirilen Futbol Turnuvasına katılacak olan tüm sporculara başarı dileklerini ileten Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, "Spora ve sporcuya verdiğimiz önem ve destekler neticesinde geleneksel hale getirdiğimiz spor turnuvalarını bu yıl yeniden başlatıyoruz. 7 Haziran Salı günü mesai bitimine kadar başvurularımız devam edecek. Tüm sporcularımıza mücadelenin, gayretin, azmin ve centilmenliğin, takım oyununun üst seviyede olduğu bir turnuva temenni ediyor, şimdiden başarılar diliyorum” dedi.
Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ