“Sezona 3 puanla başlamak yıllardır süre gelen bir özlemdi”

Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen, sezona 3 puanla başlamanın yıllardır süre gelen bir özlem olduğuna dikkat çekerek, bu hasreti bitirdikleri için mutlu olduklarını söyledi. Özgökçen, takımdaki eksiklikleri gördüklerini de ifade ederek, bu eksiklikleri gidermek için çalışmaların sürdüğünü ifade etti.

“Sezona 3 puanla başlamak yıllardır süre gelen bir özlemdi”
17 Ağustos 2021, Salı günü, saat 19:50 'de eklendi.
Süper Lig ekiplerinden Konyaspor'un başkanı Fatih Özgökçen, deplasmanda 1-0'lık skorla kazanılan Demir Grup Sivasspor maçının ardından konuştu. Başkan Özgökçen, galip geldikleri için mutlu olduklarını belirtirken, tüm takımı tebrik etti. Özgökçen, takımdaki eksiklikleri gördüklerini ve gidermek için de çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.

"SİVASSPOR İLE GURUR DUYUYORUZ”
Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen, "Süper Lig'de 38 maçlık periyot, Sivasspor maçıyla başladı. Tabii ki Sivas bizim için önemli bir deplasman. Sonuç itibariyle ülkemizi Avrupa kupalarında başarıyla temsil ediyor. Biz bu noktada kendileriyle gurur duyuyoruz. Sezona 3 puanla başlamak, yıllardır süre gelen bir özlem. 3 puanla başladığımız için mutluyuz” dedi.

"EKSİKLERİMİZİN FARKINDAYIZ”
Başkan Özgökçen, "Eksiklerimizi görüyoruz. Eksiklerimiz var. İnşallah en kısa süre içerisinde o eksikleri de tamamladığımız zaman takımımızın iyi bir yere geleceğini ümit ediyorum. Bu maçtan dolayı hem İlhan Hocamızı, hem teknik heyetimizi hem de futbolcularımızı can-ı gönülden tebrik ediyorum. Yönetim Kurulundaki tüm arkadaşlarımız da, eksiklerin giderilmesi adına çalışmalarına devam ediyor” diye konuştu.

"TRANSFERDE BU HAFTA İÇİNDE GELİŞME OLABİLİR”
Fatih Özgökçen, "İlhan Hocamızın biz göreve geldikten sonra vermiş olduğu bir rapor vardı. Bu rapor doğrultusunda çalışmalarımıza başladık. Hem kanat hem de forvet noktasında çalışmalarımız sona yaklaştı. İnşallah bu hafta içerisinde gelişme olabilir” ifadelerini kullandı. (Mustafa Durmuş)
Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ