Büyükşehir Belediyesporlu bisikletçiden altın madalya

Konya Büyükşehir Belediyespor'u bisiklette temsil eden Ali İhsan Eğin, Gaziantep'te düzenlenen Türkiye Bisiklet Yol Şampiyonası'nda Zamana Karşı Yarış kategorisinde şampiyon olarak altın madalya kazandı. Eğin ayrıca 132 kilometrelik yol yarışında ise Türkiye ikincisi oldu.

Büyükşehir Belediyesporlu bisikletçiden altın madalya
27 Haziran 2022, Pazartesi günü, saat 14:34 'de eklendi.
Konya Büyükşehir Belediyesporlu bisikletçiler, Gaziantep'te düzenlenen Türkiye Bisiklet Yol Şampiyonası'nda başarılı sonuçlara imza attı.

Konya Büyükşehir Belediyespor bisiklet takımı, yaklaşık 400 sporcunun katılımıyla Gaziantep'te düzenlenen şampiyonada boy gösterdi. Büyük heyecana sahne olan yarışmalar sonucunda Büyükşehir Belediyesporlu Ali İhsan Eğin, zamana karşı yarışta şampiyon olarak altın madalyanın sahibi oldu. Eğin, 132 km'lik yol yarışında ise Türkiye ikinciliği elde etti.

GENÇ TAKIM GÖZ DOLDURDU

Öte yandan Konya Büyükşehir Belediyespor Genç Takımı da U23 yarışında takım halinde ikincilik kupasını aldı. Genç Takım, şampiyonanın son gününde bu kez Büyük Erkekler kategorisinde yarıştı. Genç pedallar zorlu yarışı üçüncü sırada tamamladı.
Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ